Tłumacz Ukraińskiego Kraków


tłumaczenia ukraińskiego Kraków

Tłumacz j. ukraińskiego z Krakowa zapewni między innymi przekłady ofert handlowych i tekstów o treściach medycznych, technicznych czy naukowych. Pomoże również wypełnić wszystkie pisma urzędowe. Interesują Cię rzetelne tłumaczenia specjalistyczne w Krakowie? Tłumacze pracujący w naszym biurze poradzą sobie z każdą dziedziną - w tym. np. ekonomią, kulturą, bankowością, ochroną środowiska, biologią, finansami i turystyką. Zarówno tłumaczenia na jak i z j. ukraińskiego wykonywane są przez doświadczoną osobę, która doskonale posługuje się terminologią typową dla danej branży. 

Dobry tłumacz języka ukraińskiego w Krakowie 

Twoje ulubione Biuro Tłumaczeń w Krakowie gwarantuje wysokiej jakości tłumaczenia z j. ukraińskiego dla klientów indywidualnych oraz firm z  Polski i z zagranicy. Oferujemy: 

  • tłumaczenia pisemne - zwykłe (stanowiące podstawę naszej działalności) i uwierzytelnione (zlecone tłumaczowi zaprzysiężonemu przez Ministra Sprawiedliwości),
  • tłumaczenia ustne - konsekutywne (wykonywane w trakcie przerw podczas wypowiedzi) i symultaniczne (przekład dokonywany jest w czasie rzeczywistym). 

Zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione tłumaczenia pisemne na j. ukraiński

Zarówno zwykłe, jak i specjalistyczne teksty z lub na j. ukraiński możesz zlecić naszej firmie - Twoje Biuro Tłumaczeń zapewnia bezbłędny przekaz w krótkim czasie. W zespole pracuje też tłumacz przysięgły z Krakowa, który gwarantuje uwierzytelnione tłumaczenia dokumentów takich jak np. umowa o pracę, dokumentacja medyczna, akty notarialne czy dokumenty urzędowe. 

Konsekutywne i symultaniczne tłumaczenia ustne na j. ukraiński

Jeśli interesują Cię wyłącznie symultaniczne tłumaczenia z lub na j. ukraiński, również możesz skorzystać z usług Twojego Biura Tłumaczeń w Krakowie. Umożliwiamy przekłady w czasie kongresów, obrad i spotkań biznesowych o charakterze międzynarodowym. Oferujemy też inne podstawowe tłumaczenia ustne - w naszym biurze pracuje również tłumacz konsekutywny, który przełoży wypowiedzi podczas np. negocjacji biznesowych czy wywiadów. Zapraszamy do kontaktu!

Polecamy również naszą ofertę - wynajem sprzętu konferencyjnego oraz:

 

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas