Tłumaczenia przysięgłe Kraków

Twoje Biuro Tłumaczeń to firma, która zatrudnia między innymi specjalistów mogących przygotować dla klienta tłumaczenia przysięgłe Kraków. W ramach naszej oferty proponujemy zainteresowanym szereg usług, które wykonywane są szybko i terminowo.

Tłumacz przysięgły Kraków – co oferujemy?

Dbamy o to, by oferować klientom wyłącznie usługi najwyższej jakości. Oferujemy pomoc osobom zainteresowanym tłumaczeniami uwierzytelnionymi, a także w wielu innych kwestiach – na przykład w przekładzie mniej oficjalnych dokumentów.

Nasz tłumacz przysięgły z Krakowa (zaprzysiężony przez Ministra Sprawiedliwości) wykona rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione ("przysięgłe") z bardziej lub mniej popularnych języków. Oferujemy m.in. tłumaczenia angielskiego w Krakowie czy tłumaczenia języka niemieckiego. Proponujemy zainteresowanym tłumaczenia przysięgłe z języka hiszpańskiego, ukraińskiego, włoskiego i wielu innych. Przekłady opatrywane są podpisem oraz pieczęcią tłumacza, dzięki czemu respektowane są w większości urzędów i instytucji jako oficjalne dokumenty. Zasady wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych określa Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego.

Tłumaczenia przysięgłe Kraków — co możemy zagwarantować?

Tłumaczenia przysięgłe, które realizujemy w naszym biurze w Krakowie, obejmują:

 • tłumaczenie umów,

 • tłumaczenie dokumentów samochodowych,

 • tłumaczenie dokumentów dla urzędów,

 • tłumaczenia dla sądów,

 • tłumaczenie aktów notarialnych,

 • tłumaczenie dokumentów rejestrowych firm,

 • tłumaczenie dokumentacji medycznej,

 • tłumaczenie dokumentów bankowych,

 • tłumaczenie dyplomów,

i tłumaczenie wielu innych rodzajów dokumentów.

Jeśli chcesz, aby wybrany przez Ciebie tłumacz przysięgły:

 • dochował szczególnej staranności podczas tłumaczenia,

 • za tłumaczenie uwierzytelnione wziął osobistą odpowiedzialność,

 • zachował bezstronność i poufność,

zamów bezpłatną wycenę!

I napisz do nas:

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

Twoje ulubione Biuro Tłumaczeń

Nasze biuro tłumaczeń w Krakowie zrealizuje tłumaczenia ustne i pisemne, zapewni obsługę techniczną podczas konferencji, a także udostępni sprzęt do tłumaczeń symultanicznych. Jesteśmy znani z bardzo dobrej atmosfery współpracy, minimalizowania formalności oraz niezmienności zasad. Zapraszamy do kontaktu! Nasze biuro tłumaczeń Kraków jest w stanie przygotować dla Ciebie tłumaczenia w najkrótszym możliwym czasie, zachowując przy tym pełen profesjonalizm – łącznie z dbałością o szczegóły.

Tłumaczenia uwierzytelnione Kraków to niejedyna usługa, jaką można znaleźć w naszej ofercie. Co jeszcze proponujemy? Można u nas zamówić także:

Tłumacze przysięgli języka angielskiego Kraków

Nasz tłumacz angielski Kraków to specjalista w swojej dziedzinie, który wiedzę i doświadczenie zdobywał na prestiżowych uczelniach i w renomowanych instytucjach na całym świecie. Dzięki wszechstronności naszych profesjonalnych tłumaczy jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenia uwierzytelnione z różnych dziedzin: między innymi prawa, medycyny, technologii czy biznesu. Jeśli interesują Cię tłumaczenia innego rodzaju, to również zachęcamy do skorzystania z naszych usług świadczonych przez tłumacza angielskiego.

Zawodowy tłumacz to doświadczony specjalista, który swobodnie przekłada teksty specjalistyczne z różnych dziedzin. Bez względu na stopień skomplikowania Twoich dokumentów, możesz mieć pewność, że gwarantujemy pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Tłumaczenia uwierzytelnione Kraków są tym, co zdecydowanie robimy najlepiej. Tego rodzaju przekłady są niezbędne w wielu instytucjach publicznych, takich jak sądy, urzędy czy uczelnie. Nasze biuro tłumaczeń Kraków jest w stanie przygotować dla Ciebie tłumaczenia w najkrótszym możliwym czasie, zachowując przy tym pełen profesjonalizm – łącznie z dbałością o szczegóły.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura tłumaczeń Kraków i do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość przekładów, ale również miłą i profesjonalną obsługę. Jesteśmy pewni, że nasi tłumacze przysięgli z Krakowa sprostają każdemu wyzwaniu.

Polecamy również:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas