Tłumaczenia Rosyjski Kraków

biuro tłumaczeń rosyjski kraków

Nasz tłumacz polsko-rosyjski w Krakowie zapewni profesjonalny przekład tekstów z różnych dziedzin. Oferujemy tłumaczenia z oraz na rosyjski - zarówno ustne, jak i pisemne. Jesteśmy tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem, pasją i rzetelną wiedzą. Każdy z nas ma swoją specjalizację i perfekcyjnie posługuje się terminologią branżową. Wybierając usługi naszego biura w Krakowie, możesz mieć pewność, że współpracujący z Tobą tłumacz polsko-rosyjski nie będzie przypadkowy, ale dobrany stosownie do  dziedziny Twojej działalności.

Tłumacz polsko-rosyjski z biura tłumaczeń w Krakowie

Decydując się na nasze tłumaczenia w Krakowie, wybierasz rzetelność, sprawność i profesjonalną obsługę klienta. Oferujemy tłumaczenia pisemne zwykłe oraz uwierzytelnione (opatrzone podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego). Tłumacz przysięgły zaprzysiężony jest przez Ministra Sprawiedliwości. Wśród naszych usług znajdują się też tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Tłumacz polsko-rosyjski zajmujący się przekładem pisemnym pracuje między innymi nad:

  • artykułami naukowymi i publicystycznymi, 
  • dokumentami medycznymi, 
  • dokumentami technicznymi, 
  • raportami i wynikami badań, 
  • ofertami marketingowymi, 
  • umowami o pracę, 
  • dokumentami prawniczymi, 
  • instrukcjami. 

Tłumaczenia ustne z rosyjskiego na polski 

Symultaniczne i konsekutywne tłumaczenia ustne z rosyjskiego na polski (lub odwrotnie) są natomiast realizowane podczas kongresów i spotkań w środowiskach międzynarodowych. Jesteśmy obecni na konferencjach, szkoleniach, targach i panelach dyskusyjnych. Wynajęcie tłumacza ustnego pomaga uczestnikom w zrozumieniu treści spotkania, swobodnej komunikacji i w konsekwencji - osiąganiu sukcesów i założonych celów biznesowych. Tłumacz polsko-rosyjski posługujący się biegle obydwoma językami przyczynia się do nawiązywania kontaktów oraz rozpoczynania i kontynuowania współpracy z nowymi firmami lub klientami. Jesteśmy po to, aby rozwijać i przekraczać ograniczenia. Dzięki pracy tłumacza nie musisz znać języka rosyjskiego, żeby móc realizować swoje marzenia - zarówno zawodowe, jak i prywatne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i skorzystania z konsultacji oraz bezpłatnej wyceny tłumaczenia.

Polecamy również naszą ofertę na wynajem sprzętu konferencyjnego oraz:

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas