Tłumacz Polsko - Hiszpański Kraków

biuro tłumaczeń hiszpański kraków

Oferta naszego krakowskiego biura tłumaczeń została rozszerzona również o inne języki. Do dyspozycji klientów jest między innymi tłumacz przysięgły hiszpański w Krakowie i okolicach! Oznacza to, że zainteresowani mogą u nas przetłumaczyć oficjalne pisma i nawet obszerną dokumentację w języku hiszpańskim. 

Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego Kraków – co proponujemy?

Chcesz, aby teksty medyczne, techniczne, ekonomiczne lub naukowe przetłumaczył tłumacz polsko-hiszpański? Nasze biuro tłumaczeń w Krakowie to grono wybitnych fachowców, którzy wykonają tłumaczenia na język hiszpański lub z języka hiszpańskiego. Zespół wyróżnia się dużym doświadczeniem i specjalizacją - każdy tłumacz polsko-hiszpański zajmuje się dziedziną, na której zna się najlepiej. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych (w Polsce i za granicą). 

Doświadczony tłumacz hiszpańskiego Kraków to specjalista, który proponuje klientom szereg usług. Obejmują one nie tylko tłumaczenie dokumentów, ale również profesjonalny przekład rozmów biznesowych, informacji turystycznych, jak również konferencji. Tłumacz polsko-hiszpański Kraków, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, jest w stanie poradzić sobie praktycznie z każdym zadaniem.

Tłumaczenie na hiszpański obejmuje przekłady pisemne i ustne. W przypadku tłumaczeń pisemnych są to tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione, tłumaczenia ustne wykonuje się symultanicznie lub konsekutywnie. Wynajmujemy także sprzęt potrzebny do tłumaczeń symultanicznych i zapewniamy techniczną obsługę konferencji. 

Tłumaczenie na hiszpański - konsekutywne i symultaniczne

Twoje Biuro Tłumaczeń oferuje wspomniane już tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne. Obsługujemy m.in. kongresy w środowiskach międzynarodowych, spotkania biznesowe, kursy i szkolenia oraz konferencje prasowe. Konsekutywny i symultaniczny tłumacz polsko-hiszpański cechuje się doskonałymi kompetencjami i biegłą znajomością języka. Nasza firma z Krakowa oferuje bezpłatną wycenę tłumaczenia polsko-hiszpańskiego. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej lub skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo lub odwiedzić nasze biuro. 

Nasze biuro tłumaczeń hiszpański Kraków to przede wszystkim grupa specjalistów, którzy proponują zainteresowanym kompleksowe usługi językowe. Każde zlecenie od klienta to dla nas nie tylko praca, ale również pasja – realizujemy tego typu zadania z największą starannością. Zadowolenie klientów ma dla nas kluczowe znaczenie. 

Biuro tłumaczeń Kraków – nasza oferta

Warto podkreślić, że nasza firma specjalizuje się w praktycznie wszystkich rodzajach tłumaczeń. Wykonujemy dla zainteresowanych na przykład:

Zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione tłumaczenie na hiszpański 

Interesują Cię tłumaczenia techniczne w Krakowie? A może potrzebujesz przekładu listów, pracy naukowej, raportów, faktur, sloganów reklamowych? Zamawiając tłumaczenie na hiszpański lub z hiszpańskiego w sprawach zawodowych, możesz rozszerzyć zasięg działania swojego przedsiębiorstwa, poszerzyć kompetencje i wzmocnić pozycję na arenie międzynarodowej.

W naszym biurze wykonujemy tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia uwierzytelnione - w tym tłumaczymy np. dokumenty urzędowe, bankowe, medyczne i sądowe, umowy o pracę oraz akty notarialne. Rekomendowany tłumacz przysięgły z Krakowa wydaje przekłady opatrywane podpisem i specjalną pieczęcią tłumacza. Są one traktowane  jako oficjalne dokumenty i respektowane w większości instytucji. Zapewniamy bezbłędny przekład, dyskrecję i sprawną realizację zamówienia. 

Tak szeroki wybór usług wyróżnia nas na tle innych firm tłumaczeniowych – nie tylko w Krakowie, ale również w całym kraju. Nasza wiedza i doświadczenie, a także pasja do języka hiszpańskiego, sprawiają, że jesteśmy najlepszym wyborem dla osób poszukujących tłumacza hiszpańskiego w Krakowie oraz okolicach. Nasze biuro tłumaczeń Kraków stawia na najwyższą jakość usług, a zatrudnieni u nas tłumacze przysięgli  języka hiszpańskiego gwarantują poprawność każdego wykonanego tłumaczenia.

Jeśli szukasz profesjonalnego tłumacza przysięgłego  języka hiszpańskiego, to nasze usługi przeznaczone są właśnie dla Ciebie. Zapraszamy również do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie mogące pomóc każdemu klientowi w przełamaniu bariery językowej, która do tej pory uniemożliwiała skomunikowanie się z hiszpańskojęzycznymi partnerami biznesowymi czy klientami.

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas