Tłumacz Polsko - Hiszpański Kraków

Chcesz, aby teksty medyczne, techniczne, ekonomiczne lub naukowe przetłumaczył tłumacz polsko-hiszpański? Nasze Biuro tłumaczeń w Krakowie to grono wybitnych fachowców, którzy wykonają tłumaczenia na lub z hiszpańskiego. Zespół wyróżnia się dużym doświadczeniem i specjalizacją - każdy tłumacz polsko-hiszpański zajmuje się dziedziną, na której zna się najlepiej. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych (w Polsce i za granicą). 

Tłumaczenie na hiszpański 

Tłumaczenie na hiszpański obejmuje przekłady pisemne i ustne. W przypadku tłumaczeń pisemnych są to tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione, w przypadku ustnych - symultaniczne i konsekutywne. Wynajmujemy także sprzęt potrzebny do tłumaczeń symultanicznych i zapewniamy techniczną obsługę konferencji. 

Zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione tłumaczenie na hiszpański 

Interesują Cię tłumaczenia techniczne w Krakowie? A może potrzebujesz przekładu listów, pracy naukowej, raportów, faktur, sloganów reklamowych? Zamawiając tłumaczenie na lub z hiszpańskiego w sprawach zawodowych, możesz rozszerzyć zasięg działania swojego przedsiębiorstwa, poszerzyć kompetencje i wzmocnić pozycję na arenie międzynarodowej.

W naszym biurze wykonujemy tłumaczenia zwykłe i tłumaczenia uwierzytelnione - w tym np. dokumenty urzędowe, bankowe, medyczne i sądowe, umowy o pracę oraz akty notarialne. Rekomendowany tłumacz przysięgły z Krakowa wydaje przekłady opatrywane podpisem i specjalną pieczęcią tłumacza. Są one odbierane jako oficjalne dokumenty, respektowane w większości instytucji. Zapewniamy bezbłędny przekład, dyskrecję i sprawną realizację zamówienia. 

Tłumaczenie na hiszpański - konsekutywne i symultaniczne

Nasze Biuro Tłumaczeń oferuje również tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne. Obsługujemy m.in. kongresy w środowiskach międzynarodowych, spotkania biznesowe, kursy i szkolenia oraz konferencje prasowe. Konsekutywny i symultaniczny tłumacz polsko-hiszpański cechuje się doskonałymi kompetencjami i biegłą znajomością języka.

Nasze Biuro Tłumaczeń w Krakowie oferuje bezpłatną wycenę tłumaczenia polsko-hiszpańskiego. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej lub skontaktować się telefonicznie, e-mailowo lub poprzez bezpośrednią wizytę w biurze. 

Polecamy również naszą ofertę - wynajem sprzętu konferencyjnego.

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas