Tłumacz Polsko - Grecki Kraków

tłumacz języka greckiego kraków

Co oferuje Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie? W naszym zespole pracuje m.in. tłumacz polsko-grecki, który wykona dla Ciebie tłumaczenia techniczne, biznesowe, medyczne oraz wiele innych. Możesz zamówić ustny lub pisemny przekład dokumentów na j. grecki. Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione - nasz tłumacz przysiegły z Krakowa przygotuje przekłady, które opatrzone podpisem i specjalną pieczęcią, będą respektowane w urzędach i instytucjach jako oficjalne dokumenty.

Tłumaczenia na j. grecki - Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie 

Nasi specjaliści od j. greckiego wykonują tłumaczenia dokumentów z wielu różnych dziedzin. Jeśli interesują Cię np. tłumaczenia specjalistyczne w Krakowie, zgłoś się do nas. Uczestniczymy też w międzynarodowych spotkaniach, by wspomagać uczestników ustnym przekładem konsekutywnym lub symultanicznym. Świadczymy usługi zarówno dla firm, jak i dla indywidualnych klientów. Działamy między innymi w obszarach nauki, kultury, logistyki, ekonomii, turystyki, medycyny i gospodarki. W formie pisemnej tłumacz grecko-polski przekłada: 

  • umowy o pracę, 

  • umowy handlowe,

  • projekty, konspekty i biznesplany, 

  • sprawozdania finansowe,

  • oferty (każdego rodzaju)

  • ankiety (każdego rodzaju)

  • formularze zgłoszeniowe, 

  • materiały marketingowe.

Ustne tłumaczenia polsko-greckie

Zapewniamy też ustne tłumaczenia biznesowe j. greckiego podczas międzynarodowych wydarzeń. Jesteśmy obecni na konferencjach i w czasie negocjacji - wszędzie tam, gdzie wymagana jest komunikacja i interakcja między uczestnikami. Nasze Biuro Tłumaczeń w Krakowie wyróżnia się dużym doświadczeniem, profesjonalizmem i starannym dopasowaniem tłumacza polsko-greckiego do konkretnej sprawy i branży. U nas tłumacz wybierany jest pod kątem specjalizacji, którą posiada. 

Tłumaczenia ustne konsekutywne następują w przerwach w wypowiedzi mówcy. Po każdej części tłumacz polsko-grecki dokonuje krótkiego przekładu. Symultaniczne tłumaczenia wykonywane są z kolei w czasie rzeczywistym. Tłumacz umieszczony zostaje w dźwiękoszczelnej kabinie, w której przez słuchawki słyszy wypowiedzi prelegenta. W tym samym czasie tłumaczy wypowiedź na j. grecki do mikrofonu. Wszystko przekazywane jest dalej do odbiorników, w których przekład płynie do słuchaczy. W przypadku spotkań 2- lub 3-osobowych oferujemy tłumaczenia symultaniczne szeptane j. greckiego

Polecamy również naszą ofertę - wynajem sprzętu konferencyjnego.

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas