Tłumaczenie stron i sklepów internetowych Kraków

Jako Twoje Biuro Tłumaczeń oferujemy profesjonalne tłumaczenie stron internetowych w różnych językach. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, ale jesteśmy dostępni także online. Jeśli interesują Cię tłumaczenia stron www z języków takich jak na przykład: angielski, niemiecki, hiszpański, niderlandzki, ukraiński, grecki czy rosyjski, zgłoś się do nas. Pełną listę obsługiwanych języków znajdziesz w zakładce im poświęconej. Wszystkie nasze tłumaczenia z Krakowa poprzedzone są bezpłatną konsultacją.

Tłumaczenie stron internetowych w Krakowie

Wielu właścicieli sklepów internetowych nie zdaje sobie sprawy z tego, że jednym z podstawowych działań na drodze do podbicia rynku zagranicznego jest tłumaczenie zawartości serwisów na język angielski. To pierwszy krok do zdobycia klientów mieszkających w innych częściach świata. To samo dotyczy tłumaczeń stron internetowych będących wizytówką firmy. Jednak, jeśli wybierze się najłatwiejszą formę automatycznego tłumaczenia (np. Google Translate), sukcesu tego wcale się nie osiągnie. Profesjonalne tłumaczenie stron jest dostosowane do kultury krajów docelowych, uwzględnia kontekst lokalizacyjny i społeczny czy fachowe zwroty, których roboty i wyszukiwarki internetowe nie są w stanie zapewnić.

Znajomość języka i branży - profesjonalni tłumacze z Krakowa

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na tłumaczenia języka angielskiego, czy zupełnie innego języka, zapewniamy rzetelne przekłady stron WWW z wielu branż. Przygotowujemy m.in. tłumaczenia medyczne, prawnicze i biznesowe. Nasz zespół składa się z tłumaczy wyspecjalizowanych nie tylko pod kątem języka obcego, lecz także konkretnej dziedziny. Jeśli zlecisz nam tłumaczenie stron internetowych lub sklepów internetowych, możemy dobrać dla Ciebie tłumacza, który doskonale poradzi sobie ze swoim zadaniem właśnie ze względu na połączenie tych dwóch cech - znajomości języka i branży. 

Szeroka oferta tłumaczeń 

Tłumaczenie stron internetowych i sklepów online to tylko część naszej bogatej oferty. Realizujemy tłumaczenia pisemne (zwykłe i uwierzytelnione) oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne). Tłumaczenia ustne w Krakowie przeprowadzamy przy wsparciu technicznym i zastosowaniu profesjonalnego sprzętu. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z informacjami na naszej stronie lub napisz na adres: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

możesz też zadzwonić pod numer: 

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

Osoby chętne do indywidualnego kontaktu zapraszamy bezpośrednio do naszego biura tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

Zadzwoń do nas

Napisz do nas