Tłumaczenia biznesowe Kraków

Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie oferuje m.in. tłumaczenia biznesowe, które usprawniają komunikację między kontrahentami. Tłumacz biznesowy zajmuje się przekładem korespondencji firmowej, umów i wszelkiego rodzaju dokumentów. Pomaga stworzyć scenariusze rozmów telefonicznych, ale jest też obecny na spotkaniach, konferencjach i międzynarodowych wydarzeniach. Oferujemy tłumaczenia biznesowe zwykłe i uwierzytelnione, pisemne i ustne. 

Tłumaczenia biznesowe - Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie 

Zespół naszych specjalistów wykonuje tłumaczenia biznesowe z wszystkich języków, w wielu różnych dziedzinach. Świadczymy usługi dla firm z wielu branż, a specjalizujemy się w tłumaczeniach między innymi w sferze nauki, kultury, logistyki, ekonomii, gospodarki, polityki, medycyny, rolnictwa, turystyki i wielu innych. Klienci biznesowi najczęściej zlecają nam tłumaczenia pisemne następujących dokumentów: 

  • umowy o pracę, 

  • umowy handlowe,

  • sprawozdania finansowe,

  • biznesplany, 

  • skrypty sprzedażowe,

  • oferty,

  • ankiety, 

  • formularze zgłoszeniowe, 

  • konspekty, 

  • materiały marketingowe. 

W zespole Twojego Biura Tłumaczeń pracuje m.in. tłumacz przysięgły z Krakowa zaprzysiężony przez Ministra Sprawiedliwości. Przekłady opatrzone podpisem i pieczęcią takiego tłumacza są w większości urzędów respektowane jako oficjalne dokumenty. Na konferencje, zjazdy, negocjacje i wszelkie wydarzenia o charakterze interakcyjnym zapewniamy tłumaczenia biznesowe symultaniczne lub konsekutywne. Biuro Tłumaczeń w Krakowie posiada bogatą ofertę usług świadczonych przez tłumaczy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Starannie dopasowujemy tłumacza do konkretnej branży i języka. 

Tłumaczenia biznesowe symultaniczne i konsekutywne 

Symultaniczne tłumaczenia dla biznesu w Krakowie obejmują m.in. przekład w czasie rzeczywistym. Tłumacz biznesowy przebywa w dźwiękoszczelnej kabinie, w której przez słuchawki słyszy wypowiedzi mówcy. W tym samym czasie może sprawnie tłumaczyć je przez mikrofon na określony język. Taki przekład przekazywany jest dalej do odbiorników, dzięki którym trafia do wszystkich słuchaczy. Oferujemy również tłumaczenia biznesowe symultaniczne szeptane - zazwyczaj dla maksymalnie trzech odbiorców. Tłumaczenia konsekutywne polegają z kolei na przekładzie wykonywanym w przerwach w wypowiedzi prelegenta. Tłumacz biznesowy nie musi wtedy korzystać z żadnego specjalistycznego sprzętu. 

Polecamy również:

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas