Tłumaczenia prawnicze Kraków

Oferujemy rzetelne tłumaczenie prawnicze we wszystkich językach. Możesz zamówić u nas m.in. tłumaczenia tekstów prawniczych na j. angielski, niemiecki, hiszpański, niderlandzki, grecki i wiele innych. Nasze przekłady są precyzyjne, fachowe, charakteryzują się zastosowaniem sformalizowanego języka prawniczego, odpowiedniej terminologii i frazeologiii. Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie realizuje zarówno tłumaczenia prawnicze zwykłe, jak i uwierzytelnione.

Tłumaczenia prawnicze w Krakowie 

Tłumaczenia prawnicze obejmują teksty wiążące się z prawem, ale nie będące ściśle tekstem prawnym, czyli np. aktem zawierającym normy i dyrektywy. Wykonujemy tłumaczenia prawnicze

  • artykułów naukowych, 
  • umów,
  • pełnomocnictw,
  • analiz prawnych, 
  • opinii prawnych,
  • dokumentów sądowych. 

Wszystkie tłumaczenia prawnicze muszą być przygotowane ze szczególną starannością i precyzją. W naszym biurze pracuje też tłumacz przysięgły z Krakowa zaprzysiężony przez Ministra Sprawiedliwości. Na przygotowanym w wersji papierowej tłumaczeniu  umieszcza się podpis i pieczęć tłumacza przysięgłego. Większość instytucji i urzędów respektuje takie przekłady i uznaje ich oficjalny charakter. 

Tłumaczenia prawnicze uwierzytelnione przygotowuje się m.in. dla organów administracji publicznej i wymiaru sprawiedliwości, prokuratury i policji, a także kancelarii prawnych i firm z innych branż. Nasze usługi kierujemy również do indywidualnych klientów, którzy potrzebują np. tłumaczenia aktu małżeństwa lub dokumentów rejestracyjnych zagranicznego samochodu. Zachęcamy do kontaktu i skonsultowania swojej sprawy - oferujemy bezpłatną wycenę tłumaczenia przygotowaną w ciągu 15 minut. 

Tłumaczenia tekstów prawniczych - skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawnicze, podobnie jak inne specjalistyczne przekłady, wymagają większych nakładów pracy wykwalifikowanego tłumacza. Jest on zobowiązany do ciągłego rozwoju w zakresie wiedzy z dziedziny prawa i języka prawniczego - to właśnie dzięki temu nasze Biuro Tłumaczeń wyróżnia się sprawnością działania przy zachowaniu wysokiej jakości przekładów. Za tłumaczenia prawnicze nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Minimalizujemy też wszelkie formalności i zapewniamy profesjonalną, dyskretną obsługę każdego klienta. 

Polecamy również:

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas