Tłumaczenia IT - Informatyczne Kraków

Realizujemy tłumaczenia w Krakowie i w świecie online. Sprawnie więc przygotujemy dla Ciebie tłumaczenia informatyczne, niezależnie od miejsca zamieszkania. Możesz odwiedzić nas bezpośrednio w biurze lub zgłosić się za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Interesują Cię głównie tłumaczenia języka angielskiego? A może w grę wchodzi język ukraiński, grecki, niderlandzki lub rosyjski? Zakres naszych specjalizacji (zarówno językowych, jak i branżowych) jest bardzo szeroki, dlatego jesteśmy przekonani, że możemy Ci pomóc!

Tłumaczenia informatyczne - oferta dla firm i klientów indywidualnych

Współpracując z Twoim Biurem Tłumaczeń, możesz zlecić tłumaczenia informatyczne z dowolnego języka. Oferta obejmuje między innymi przekłady:

  • stron www,
  • sklepów internetowych, 
  • podręczników i artykułów informatycznych, 
  • aplikacji mobilnych, 
  • gier, 
  • instrukcji obsługi, 
  • schematów systemów sieciowych, 
  • prezentacji multimedialnych.

Poza znajomością języka, nasi tłumacze doskonale odnajdują się w wielu branżach. Dopasowujemy ich do zlecenia według kompetencji zarówno w obrębie języka, jak i konkretnej dziedziny. Zlecając nam tłumaczenia IT, możesz mieć pewność, że zajmie się tym specjalista, który posiada i stale poszerza swoją wiedzę z zakresu tematyki informatycznej.

Tłumaczenia IT stanowią współcześnie podstawowy krok na drodze do osiągnięcia sukcesu na arenie międzynarodowej. Rzetelnie wykonane zlecenia otworzą przed Tobą nowe możliwości współpracy zagranicznej. Dotyczy to zarówno przedsiębiorstw poszukujących nowych klientów, jak i osób indywidualnych, które chcą rozwijać się zawodowo i nie ograniczają swoich planów wyłącznie do środowiska krajowego.

Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie

W obrębie naszych działań znajdziesz oczywiście nie tylko tłumaczenia informatyczne. Przygotowujemy tłumaczenia pisemne (zwykłe i uwierzytelnione) z innych branż, takich jak na przykład: medycyna, prawo, biznes, nauka i ekonomia. Rzetelnie realizujemy też tłumaczenia ustne w Krakowie - zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne.

Masz więcej pytań? Zapoznaj się z informacjami w poszczególnych zakładkach strony lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

numeru telefonu:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub podczas bezpośrednich odwiedzin w naszym biurze tłumaczeń. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64 w Krakowie.

Zadzwoń do nas

Napisz do nas