Tłumacz Polsko - Duński Kraków


tłumacz duńskiego kraków

Tłumacz polsko-duński z naszego zespołu w Krakowie przygotuje przekłady z różnych dziedzin, w tym między innymi: medycyny, ekonomii, prawa, biznesu i zarządzania. Oferujemy tłumaczenia z języka duńskiego na najwyższym poziomie - wykonują je tłumacze wybitni, wyspecjalizowani w swoich dziedzinach. Nasze Biuro Tłumaczeń w Krakowie to zespół fachowców o wieloletniej praktyce i szerokich kompetencjach językowych. Tłumacz współpracuje zarówno z indywidualnymi klientami, jak i firmami - polskimi i zagranicznymi.

Tłumacz polsko-duński w Krakowie 

Tłumaczenia na język duński to przekłady pisemne i ustne - nie tylko zwykłe, ale też specjalistyczne. Jeśli chcesz, aby Twoimi dokumentami zajął się tłumacz przysięgły z Krakowa, również masz taką możliwość - oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione. W ofercie tłumaczeń ustnych znajdują się tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne na i z języka duńskiego. 

Tłumaczenia pisemne j. duńskiego 

Nawet zwykłe tłumaczenia pisemne z języka duńskiego wymagają zaangażowania i rzetelności. Nasze Biuro Tłumaczeń w Krakowie fachowo zajmie się przekładem zarówno jawnych, jak i poufnych dokumentów. Wyspecjalizowany tłumacz polsko-duński bezbłędnie przetłumaczy faktury, prace naukowe, dokumenty z banku i szpitala oraz wiele innych rodzajów dokumentów. Realizujemy również tłumaczenia uwierzytelnione, opatrzone urzędową pieczęcią tłumacza oraz własnoręcznym podpisem. Dzięki temu przekłady mogą w większości instytucji funkcjonować jako oficjalne dokumenty.

Tłumaczenia ustne j. duńskiego 

Międzynarodowe spotkania, konferencje, negocjacje i kongresy nie wymagają doskonałych kompetencji językowych od wszystkich zebranych osób. Tłumacz polsko-duński realizuje tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne, które umożliwiają porozumienie stron i współpracę na wysokim poziomie. Dzięki tego typu tłumaczeniom można budować relacje biznesowe, wyznaczać i osiągać nowe cele, a także inwestować w przyszłość. 

Niezależnie od tego, czy chcesz zrealizować tłumaczenia specjalistyczne w Krakowie czy zależy Ci na wynajęciu tłumacza ustnego na ważną konferencję, wycenę tłumaczenia oferujemy bezpłatnie. Możesz zamówić ją telefonicznie, mailowo lub podczas bezpośredniej wizyty w biurze. 

Polecamy również naszą ofertę - wynajem sprzętu konferencyjnego.

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas