Referencje - biuro tłumaczeń

Naszym atutem jest najwyższa jakość realizowanych usług, poświadczona referencjami od wielu zadowolonych Klientów. Poniżej przedstawiamy fragmenty wybranych listów referencyjnych: 

 

"Wszystkie zlecane przez naszą firmę tłumaczenia były wykonywane zawsze na czas i z wielką dokładnością. […] Pod względem merytorycznym Biuro Tłumaczeń Language Link reprezentuje najwyższy poziom. Dysponuje tłumaczami o dużym profesjonalizmie oraz doświadczeniu zawodowym. Usługi świadczone przez firmę są realizowane należycie i terminowo. Na podkreślenie zasługuje również przyjazne nastawienie pracowników tej firmy, życzliwość i takt w każdej sytuacji."

Electrolux Poland Sp. z o.o.

 

"Na podstawie dotychczasowych kontaktów stwierdzamy, że Biuro doskonale radzi sobie z obsługą naszej korporacji, co wymaga zaangażowania ze względu na rozmiary firmy i krótkie terminy realizacji. [...] Wysoko oceniamy jakość przekazywanych nam tłumaczeń oraz kwalifikacje tłumaczy firmy Language Link. Ważny jest dla nas fakt, że nasze wymagania co do terminów realizacji zleceń są zawsze spełnione, nawet przy sporej objętości i krótkim czasie. Pragniemy także podkreślić elastyczność i dążenie firmy do dostosowania oferty do potrzeb klienta i specyfiki przekazywanych przez nas tekstów. Z wyżej wymienionych względów możemy polecić Biuro Tłumaczeń Language Link jako wysoce wykwalifikowanego i odpowiedzialnego partnera w dziedzinie tłumaczeń."

FoodCare Sp. z o.o.

 

Firma Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. z przyjemnością informuje, że usatysfakcjonowana usługami Biura Tłumaczeń Language Link wybrała tę firmę na stałego dostawcę usług tłumaczeniowych. Biuro Tłumaczeń Language Link jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie i wykonując zlecenia daje dowód profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Z zadowoleniem potwierdzamy, iż wszystkie zamawiane przez nas usługi […] wykonywane są solidnie, rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Podkreślić należy również duże zaangażowanie w realizację zleceń, elastyczność w kontaktach i ukierunkowanie na nasze potrzeby, a także to, że zlecanie tłumaczeń i ustalanie wszystkich szczegółów współpracy przebiega szybko i bezproblemowo. W związku z powyższym polecamy Biuro Tłumaczeń Language Link jako solidnego partnera biznesowego do wieloletniej współpracy.

Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A.

 

„… firma Language Link posiada doświadczoną kadrę o wysokich kwalifikacjach. Tłumaczenia są wykonywane terminowo, często w bardzo krótkim czasie. Na podkreślenie zasługuje również profesjonalna i miła obsługa, dzięki czemu cały proces zlecania i realizacji usług przebiega sprawnie i bezproblemowo. Z przyjemnością informujemy, że usatysfakcjonowani usługami Biura Tłumaczeń Language Link wybraliśmy tę firmę na stałego dostawcę usług tłumaczeniowych.

Mitsubishi Electric Europe B.V. (Sp. z o.o.) – Oddział w Polsce

 

Niniejszym zaświadczamy, że Biuro Tłumaczeń Language Link jest naszym wykonawcą w zakresie tłumaczeń językowych. Korzystając wielokrotnie z usług tej firmy, mieliśmy okazję przekonać się, że wykonuje ona powierzone zadania solidnie i profesjonalnie. Cechuje ją fachowość, dyspozycyjność i terminowość. Nasza spółka jest w pełni usatysfakcjonowana współpracą z Biurem Tłumaczeń Language Link i uznaje ja za firmę godną polecenia.

Sobiesław Zasada S.A.

 

Biuro Tłumaczeń Language Link zapewniło kompleksową usługę tłumaczeniową posiedzenia polsko-niemieckiej Komisji Mieszanej ds. międzynarodowych przewozów drogowych.  Biuro Tłumaczeń Language Link wykazało się dużym profesjonalizmem oraz solidnością w wykonaniu powierzonego zlecenia, dając się tym samym poznać jako partner gwarantujący wysoki poziom świadczonych usług.

Ministerstwo Infrastruktury

 

Biuro Tłumaczeń Language Link z siedzibą w Krakowie zapewniło kompleksową obsługę tłumaczeniową […] projektu pn. Silver Academy Network. Firma w pełni, rzetelnie i profesjonalnie wywiązała się z powierzonych jej zadań i spełniła nasze oczekiwania. Dziękujemy za oddanie nam do dyspozycji sprawdzonych i kompetentnych tłumaczy. Tłumacz ustny okazał się osobą o bardzo wysokich kwalifikacjach i do tego niezwykle sympatyczną, dzięki czemu spotkania przebiegały w miłej atmosferze.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 

Tłumaczenia wykonywane dla nas są w dużej mierze tłumaczenia technicznymi. Do tej pory firma ta przetłumaczyła dla nas około tysiąca stron różnego rodzaju tekstów. Zarówno stosowana w tekstach terminologia, jak i poprawność stylistyczna oddawanych nam tłumaczeń świadczą o profesjonalizmie tej firmy. Wcześniej współpracowaliśmy z kilkoma innymi biurami tłumaczeń, ale dopiero firma Language Link w całości spełniła nasze oczekiwania. Konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości tłumaczeń i opracowania graficznego tekstu, terminowości oraz sprawności organizacyjnej pozwalają nam zarekomendować Biuro Tłumaczeń Language Link jako firmę godną polecenia i przyjazną klientowi.

Dematec Polska Sp. z o.o.

 

Pragniemy niniejszym zarekomendować firmę Biuro Tłumaczeń Language Link z siedzibą w Krakowie, z usług której korzystamy w bieżącej działalności naszej Spółki. Tłumaczenia wykonywane przez tę Firmę cechują się wysokim standardem i jakością świadczonych usług, także w zakresie specjalistycznego języka prawniczego. Realizacja zleceń odbywała się zawsze solidnie i terminowo, przy zachowaniu tak ważnych zasad etycznych jak dyskrecja i lojalność. Współpraca z takim Partnerem jest prawdziwą przyjemnością.

Kancelaria Radców Prawnych Baurska, Senkowska, Szczęsna i Partnerzy

 

Na podstawie dotychczasowych kontaktów stwierdzamy, że firma Language Link posiada doświadczoną kadrę o wysokich kwalifikacjach. Ze względu na specyficzną działalność naszej firmy, zlecenia nie są proste i wymagają sporej wiedzy fachowej. Do dnia dzisiejszego nie złożyliśmy żadnej reklamacji, co tym bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że firma Language Link jest godna polecenia. Właśnie takiej obsługi oczekuje się od profesjonalnych tłumaczy.

Biolanic Sp. z o.o.

 

Leader Service International Sp. z o.o. Sp. K. wystawia niniejszym rekomendację dla Biura Tłumaczeń Language Link, które spełnia nasze wysokie wymagania w stosunku do jakości tłumaczeń i standardów obsługi biznesowej. […] Z przyjemnością potwierdzamy, że Biuro Tłumaczeń Language Link wykazuje się ogromną troską o klienta, a także dbałością o obsługiwane projekty. Tłumaczenia przekazywane są osobom, które są prawdziwymi specjalistami w określonej dziedzinie, co daje gwarancję zastosowania fachowego słownictwa i poprawności tłumaczenia.

Leader Service International Sp. z o.o. Sp. K.

 

Z uwagi na naszą działalność często potrzebujemy bardzo dobrych tłumaczeń przeznaczonych do publikacji na stronach internetowych, w nagraniach wideo i innych materiałach marketingowo-promocyjnych, dlatego też perfekcyjnie wykonany przekład jest niezmiernie ważny. Firmom chcącym podjąć współpracę z Biurem Tłumaczeń Language Link możemy je zarekomendować jako rzetelnego, uczciwego i przyjaznego partnera biznesowego.

Eura7 Sp. z o.o.

 

Z przyjemnością zaświadczamy, że Biuro Tłumaczeń Language Link z Krakowa już drugi rok z rzędu podjęło się obsługi ważnych międzynarodowych projektów prowadzonych przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego. […] Dodatkowo Biuro Tłumaczeń Language Link zapewniło obsługę językową (tłumaczenia symultaniczne […] oraz techniczną (niezbędny sprzęt do tłumaczenia symultanicznego – kabiny i odbiorniki do tłumaczeń […] na organizowaną konferencję […] Miła aparycja tłumaczy, sprawność i fachowość przekładu zostały wysoko ocenione zarówno przez pracowników Zespołu jak i uczestników konferencji. Od strony technicznej usługa została również zrealizowana w sposób bardzo profesjonalny oraz przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Podkreślić należy też bardzo dobry kontakt z pracownikami biura przez cały okres realizacji zleceń oraz szybkie reagowanie na wszystkie nasze zapytania i prośby.

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości wykonanych usług tłumaczeniowych oraz ich ceny. Dodatkowym atutem Language Link jest terminowość i gotowość przyjmowania zleceń wymagających pilnej realizacji. Bardzo cenimy także profesjonalną i miłą obsługę. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń rekomendujemy biuro tłumaczeń Language Link jako niezawodnego i rzetelnego partnera.

Małopolski Instytut Kultury

 

Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Jesteśmy całkowicie zadowoleni z poziomu tłumaczeń wykonywanych przez biuro i z jakości obsługi. Mimo dużej konkurencji na rynku usług tłumaczeniowych Biuro Tłumaczeń Language Link jest z pewnością godnym polecenia i zaufania partnerem. Zapewnia swoim klientom profesjonalny zespół doświadczonych tłumaczy i elastyczne warunki realizacji zleceń, a wszystko odbywa się w bardzo miłej i kulturalnej atmosferze.

Makroterm sp. j.

 

Biuro tłumaczeń Language Link z siedzibą w Krakowie jest firmą, z usług której korzystamy przy kompleksowym tłumaczeniu polskiej edycji Magazynu PRESTIŻ who is who? na język angielski. Perfekcja przy przekładach dziennikarskich tekstów jest warunkiem niezbędnym dla wiarygodności czasopisma. Ale nie tylko. Walorem, bez którego nie może się obejść obcojęzyczna edycja, jest nie tylko wierne tłumaczenie oryginału, ale także właściwy przekaz ‘ducha’ literackiego języka, zgodnego z intencją autorów tekstów. Language Link doskonale wypełnia te zadania. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi tej firmy, działającej w zgodzie z etosem wykonywanego zawodu. Przy okazji tej referencji chcielibyśmy także podkreślić, że Language Link spełnia wszelkie standardy firmy nowoczesnej, w której oprócz profesjonalizmu – rzetelność, terminowość i odpowiedzialność są normalnością.

Press Art Promotion, Redakcja “Magazynu Prestiż who is who”

 

Tłumaczone przez tę firmę teksty są bardzo wysokiej jakości. Zawsze otrzymujemy je punktualnie, a ustalone procedury zlecania i rozliczeń są skuteczne i przejrzyste oraz pozwalają na oszczędność czasu. Miło jest nam poinformować Państwa, że jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, jakiego dokonaliśmy, decydując się na współpracę w Biurem Tłumaczeń Language Link.

HLB M2 Audyt Sp. z o.o.

 

Błyskawiczna i terminowa obsługa naszych zleceń, jak i poprawność stylistyczna oraz merytoryczna samych tłumaczeń są godne polecenia i uznania. Takiej właśnie obsługi oczekuje się od profesjonalistów. Zaletą korzystania z usług Biura Tłumaczeń Language Link jest fakt, że termin realizacji i formy przekazu tłumaczenia ustala się indywidualnie. Daje to możliwość bardzo szybkiej reakcji na nasze zlecenia. Dzięki relatywnie niskim cenom za jakość świadczonych usług oraz komunikacji na wysokim poziomie zespół Biura Tłumaczeń Language Link stworzył nam idealne warunki do wzorowej współpracy.

Grupa Doradczo-Szkoleniowa Transmisja

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas