Tłumaczenia Angielski Kraków

tłumaczenia angielski kraków

Chcesz, aby tłumacz języka angielskiego w Krakowie przełożył dla Ciebie teksty naukowe, medyczne lub ekonomiczne? Nasze biuro tłumaczeń w Krakowie to grono specjalistów, dla których tłumaczenia na język angielski - zarówno ustne, jak i pisemne - są pasjonującą pracą, w której mogą się pochwalić wieloletnim już doświadczeniem. W naszym zespole pracuje również tłumacz przysięgły, zaprzysiężony przez Ministra SprawiedliwościTłumacz przysięgły z Krakowa pomoże m.in. przy wypełnianiu formalności w urzędach. Wsparcia udzielamy  w praktycznie każdej dziedzinie, a niezależnie od tematyki,  przekłady z oraz na j. angielski wykonywane są przez doświadczonego tłumacza, który perfekcyjnie posługuje się terminologią branżową.

Dobry tłumacz angielskiego w Krakowie 

Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie to miejsce gwarantujące wysokiej jakości tłumaczenia języka angielskiego. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm, zlokalizowanych nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Zapewniamy tłumaczenia pisemne (zwykłe i uwierzytelnione), tłumaczenia ustne (konsekutywne i symultaniczne), proofreading, techniczną obsługę konferencji, a także wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych.  

Zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione tłumaczenia - biuro tłumaczeń angielskiego w Krakowie

Tłumacz języka angielskiego w Krakowie zajmuje się zarówno zwykłymi, jak i specjalistycznymi tekstami. Dzięki temu każdy klient może zwiększyć zasięg działania swojej firmy, wzmocnić pozycję w międzynarodowym środowisku, mieć dostęp do rzetelnych badań naukowych lub udostępniać swoje wyniki poza krajem. Tłumaczenia realizowane przez nasze biuro tłumaczeń w Krakowie to gwarancja bezbłędności przekazu i zwalczania ograniczeń w postaci barier językowych, które często blokują realizowanie zakładanych celów. Oferujemy też uwierzytelnione tłumaczenia z i na język angielski - w tym m.in. umów o pracę, dokumentów urzędowych, aktów notarialnych oraz dokumentacji medycznej. Jeśli chcesz zamówić tłumaczenia specjalistyczne w Krakowie, również zapraszamy do kontaktu. 

Tłumaczenia angielskiego - konsekutywne i symultaniczne

Potrzebujesz tłumaczenie symultaniczne z lub na angielski? Nasze biuro tłumaczeń angielskiego w Krakowie oferuje taki przekład podczas kongresów i obrad w międzynarodowym środowisku. Udzielamy też wsparcia w postaci tłumaczeń konsekutywnych, np. w czasie spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji prasowych. Pracujący w naszym biurze tłumacz z Krakowa, dochowuje staranności w przekładzie i bierze za swoją pracę pełną odpowiedzialność.

Polecamy również naszą ofertę - wynajem sprzętu konferencyjnego oraz:

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas