Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Kraków

tłumacz przysięgły języka rosyjskiego kraków

Poszukujesz profesjonalnych tłumaczeń z języka rosyjskiego? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego Kraków wykonuje dla klientów tłumaczenia na najwyższym poziomie. 

Tłumacz przysięgły rosyjskiego Kraków – nasza oferta

Tłumacz przysięgły rosyjskiego Kraków to osoba z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą, która umożliwia jej tłumaczenie dokumentów z uwzględnieniem  zupełnie innych wymogów niż w przypadku zwykłego tłumacza. Przede wszystkim forma tłumaczenia przysięgłego jest znacznie bardziej oficjalna: przekłady takie się drukuje, a każda strona jest podbita pieczęcią i podpisana. Na dokumencie znajduje się również klauzula poświadczająca, która gwarantuje oryginalność tłumaczenia. 

Tłumacz przysięgły zajmuje się przekładem pism urzędowych, faktur, pełnomocnictw, certyfikatów, dokumentów firmowych, dyplomów i wielu innych rodzajów dokumentów.

Tłumacz przysięgły rosyjskiego z Krakowa (zaprzysiężony przez Ministra Sprawiedliwości) oferuje rzetelne tłumaczenia uwierzytelnione z różnych dziedzin. Wszystkie przekłady zawierają podpis i pieczęć tłumacza, dzięki czemu są respektowane w instytucjach i urzędach, gdzie tłumaczenia przysięgłe z j. rosyjskiego i na j. rosyjski funkcjonują jako oficjalne dokumenty

Tłumaczenia przysięgłe j. rosyjskiego — usługi godne zaufania

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe w Krakowie m.in. następujących dokumentów: 

 • umowy, 

 • dokumenty urzędowe,

 • dokumenty samochodowe,

 • akty notarialne,

 • dokumentacja medyczna, 

 • dokumentacja firmowa, 

 • dokumentacja bankowa, 

 • świadectwa szkolne i maturalne, 

 • dyplomy uniwersyteckie, 

 • świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe, 

 • pełnomocnictwa, 

 • akt małżeństwa,

 • akt urodzenia, 

 • wyrok rozwodowy,

 • akt zgonu, 

 • testament, 

 • odpis z księgi wieczystej, 

 • koncesje i zezwolenia, 

 • orzeczenie o niepełnosprawności. 

Specyfika pracy tłumacza przysięgłego

Nasz tłumacz polsko-rosyjski z Krakowa zachowa bezstronność, dołoży należytej  staranności i poniesie osobistą odpowiedzialność za wykonany przekład. Jeśli szukasz innych tłumaczeń pisemnych z rosyjskiego, zapoznaj się z pełną ofertą naszych usług. Jako Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie funkcjonujemy już od wielu lat. Wyróżniamy się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale też szerokim gronem specjalistów. Możesz zamówić u nas tłumaczenia zarówno z rosyjskiego, jak i z kilkudziesięciu innych języków świata

Przekład uwierzytelniony online

Tłumacz przysięgły może pracować dla Ciebie bez konieczności bezpośredniego spotkania. Przekazywanie zlecenia tłumaczowi odbywa się często za pośrednictwem poczty elektronicznej (plik w formacie JPG lub PDF). Warto wcześniej zamówić również wycenę tłumaczenia — istotną informację dotyczącą obowiązujących kosztów. To też okazja do przybliżenia zamawiającej osobie orientacyjnego czasu wykonania przekładu. Takiego przybliżenia dokonuje zawsze tłumacz po wstępnym zapoznaniu się z tekstem.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego tłumacza przysięgłego rosyjskiego? Wiele dokumentów wymaga tłumaczenia przysięgłego. Zazwyczaj mają one duże znaczenie dla naszego życia osobistego lub zawodowego. Nasz tłumacz przysięgły Kraków rosyjski jest właśnie od tego, aby świadczyć te usługi na najwyższym poziomie. 

Zapraszamy – nasze biuro tłumaczeń Kraków zlokalizowane jest w sercu miasta. W naszej ofercie znajdują się nie tylko rosyjskie tłumaczenia przysięgłe Kraków, ale także tłumaczenia standardowe oraz tłumaczenia specjalistyczne. Tłumacz polsko-rosyjski Kraków zajmuje się również tłumaczeniami uwierzytelnionymi na język rosyjski. Proponujemy zainteresowanym tłumaczenia ustne oraz pisemne – zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, nasze biuro tłumaczeń to miejsce, gdzie znajdziesz ludzi kompetentnych. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Zadbamy o to, aby tłumaczenie Twojego dokumentu było zgodne z oryginałem, precyzyjne i klarowne. W swojej pracy dążymy do perfekcji – wiemy bowiem, jak ważna jest precyzja w tłumaczeniu dokumentów.

Jesteśmy biurem tłumaczeń, które oferuje usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego w Krakowie to profesjonaliści, którzy odznaczają się pasją do języka oraz rzetelnością w swojej pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Tłumacz przysięgły rosyjskiego Kraków to wybór, który przekłada się na jakość, profesjonalizm i szybką realizację zleceń.

Twoje Biuro Tłumaczeń - dane kontaktowe

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas na adres: pisemne@twojebiurotlumaczen.com lub zadzwoń pod nr: +48 12 341 55 76 / +48 722 101 120. Możesz też odwiedzić nasze biuro tłumaczeń (działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64 w Krakowie). Oprócz tłumaczeń pisemnych, zapewniamy też przekłady ustne (symultaniczne i konsekutywne). Minimalizujemy formalności, udostępniamy wsparcie techniczne podczas konferencji i prowadzimy profesjonalną obsługę klienta. 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas