Tłumacz przysięgły ukraińskiego Kraków

Jeśli chcesz otrzymać bardzo dobre tłumaczenia uwierzytelnione, poznaj nasze biuro tłumaczeń w Krakowie. W naszym zespole pracuje tłumacz przysięgły ukraiński, zaprzysiężony przez Ministra Sprawiedliwości. Do jego zadań należy dostarczenie rzetelnie wykonanego przekładu z j.ukraińskiego lub na j. ukraiński dokumentów z różnych dziedzin. Takie tłumaczenia funkcjonują jako oficjalne dokumenty w większości polskich urzędów.

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego - sprawdź zakres usług

Realizowane przez nas tłumaczenia przysięgłe w Krakowie to przekłady różnej dokumentacji, na przykład:

  • umowy o pracę,
  • umowy kupna-sprzedaży,
  • dokumentacja medyczna,
  • dokumentacja urzędowa,
  • akty urodzenia, małżeństwa, zgonu,
  • dokumentacja bankowa,
  • dyplomy naukowe,
  • kosztorysy projektów,
  • dokumentacja samochodowa.

Tłumaczenia uwierzytelnione j. ukraińskiego online

Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego może świadczyć usługi online. W takiej sytuacji osoba zamawiająca jest zobowiązana do wysłania dokumentów w formacie JPG lub PDF na adres poczty elektronicznej. Tłumacz przysięgły przeprowadza też wstępną wycenę przekładu, która przybliża orientacyjne koszty całości. Podczas tłumaczenia ważna jest nie tylko sama znajomość konkretnego języka obcego, ale też branży, której dotyczy przekład. Do każdego zlecenia dobieramy tłumaczy, uwzględniając oba te aspekty.

Przekłady z wszystkich języków świata

Pisemny czy ustny tłumacz ukraińskiego w Krakowie, pracujący dla naszego biura, to tylko jeden z naszych specjalistów. Oferujemy jednak znacznie więcej - przekłady z wszystkich innych języków Europy i pozostałych kontynentów. Wśród proponowanych form znajdziesz nie tylko tłumaczenia uwierzytelnione, ale też zwykłe pisemne i ustne - konsekutywne i symultaniczne. Możesz wynająć nas na czas konferencji, spotkań biznesowych i prywatnych wydarzeń, na których konieczne jest przeprowadzenie sprawnej komunikacji międzynarodowej.

Jak skontaktować się z Twoim Biurem Tłumaczeń?

Chcesz wiedzieć więcej lub rozpocząć współpracę z nami? Skorzystaj z jednej z opisanych poniżej form kontaktu. Możesz napisać do nas wiadomość na adres e-mail pisemne@twojebiurotlumaczen.com, zadzwonić pod wskazane numery telefonu: +48 12 341 55 76 / +48 722 101 120 lub podejść bezpośrednio do biura przy ul. Lea 64 w Krakowie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Jesteśmy profesjonalni, słowni, terminowi i rzetelni. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług omówioną szczegółowo w innych zakładkach strony internetowej.

Zadzwoń do nas

Napisz do nas