Usługi dodatkowe

Dodatkowe usługi oferowane przez Twoje Biuro Tłumaczeń:

 • weryfikacja i korekta (proofreading) tekstu
 • DTP
 • transkrypcja nagrań
 • nagrywanie dźwięku (voice-over)
 • szkolenia językowe
 • obsługa konferencji

 

WERYFIKACJA I KOREKTA (PROOFREADING) TEKSTU

Weryfikacja tekstu polega na sprawdzeniu go pod kątem zgodności z oryginałem, a także poprawności terminologicznej. Korekta obejmuje sprawdzenie poprawności językowej (leksykalnej, gramatycznej, ortograficznej, interpunkcyjnej). Usługa korekty (proofreadingu) wykonywanej przez native speakera jest szczególnie zalecana w przypadku tekstów przeznaczonych do publikacji. Jej efektem jest tekst idealny, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

DTP

Z racji tego, że tłumaczenia często stanowią tylko jeden z etapów przygotowania publikacji, oferujemy nasze wsparcie również w zakresie obróbki graficznej i przygotowania do druku. Dzisiaj nie musisz już korzystać z usług kilku różnych firm, lecz zamawiając u nas tłumaczenie możesz również zlecić nam skład DTP (z angielskiego: Desktop Publishing) tłumaczonego tekstu, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądze. Jest to szczególnie istotne w przypadku materiałów takich jak instrukcje obsługi, rysunki techniczne, schematy, broszury, katalogi czy inne teksty o charakterze reklamowym i promocyjnym, gdzie istnieje potrzeba odpowiedniego składu tekstu z uwzględnieniem wszelkich elementów skomplikowanej grafiki, wykresów, tabel tak, aby oddawany tekst był gotowy do publikacji w wersji papierowej lub elektronicznej. Dzięki obróbce graficznej za niewielką dopłatą możesz uzyskać tłumaczenie w wersji z zachowaną w 100% oryginalną szatą graficzną również w przypadku, gdy posiadasz tekst wyłącznie w formacie nieedytowalnym.

TRANSKRYPCJA NAGRAŃ

Transkrypcja polega na zapisie treści z nagrania audio lub audio-wideo. Wykonujemy transkrypcje nagrań w dowolnym języku obcym lub polskim.

NAGRYWANIE DŹWIĘKU (VOICE-OVER)

Oferujemy również nagrania dźwiękowe do dowolnych materiałów (np. przewodników audio, spotów reklamowych, filmów, prezentacji, gier, infolinii etc.) w dowolnym języku wykonywane w profesjonalnym studio nagrań przez profesjonalnych lektorów. Korzystamy z najlepszych baz głosów w Polsce.

SZKOLENIA JĘZYKOWE

Nasza firma zapewnia również szkolenia językowe dla firm. Dysponujemy wysoce wykwalifikowanymi lektorami o wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu profesjonalistów z różnych dziedzin. Oferujemy zarówno szkolenia w zakresie języka ogólnego, jak i specjalistycznego, w tym biznesowego, skierowane dla grup pracowników oraz indywidualne zajęcia np. dla kierownictwa.

OBSŁUGA KONFERENCJI

Oprócz zapewniania tłumaczy ustnych, sprzętu do tłumaczeń symultanicznych i innego potrzebnego na konferencjach wyposażenia oraz asysty techników oferujemy również kompleksowy pakiet usług związanych z organizacją konferencji.
W ramach przygotowań do konferencji oferujemy pomoc w następującym zakresie:

 • rezerwacja sal konferencyjnych oraz hotelu dla uczestników
 • przygotowanie, tłumaczenie oraz druk materiałów konferencyjnych, ulotek, folderów, zaproszeń, materiałów szkoleniowych, opracowanie strony internetowej
 • organizacja cateringu
 • obsługa hostess
 • transport uczestników
 • rejestracja audio-wideo
 • usługi fotografa

oraz wszelką inną pomoc i doradztwo na etapie przygotowywania eventu.

Jeżeli stanąłeś przed zadaniem organizacji konferencji, skorzystaj z naszej oferty, a z pewnością znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz.

Polecamy również:

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas