Tłumaczenia konsekutywne Kraków

Jako zaufane Biuro Tłumaczeń w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem i bazą specjalistów, proponujemy tłumaczenia konsekutywne. Realizujemy je na spotkaniach zawodowych i prywatnych, precyzyjnie dopasowując tłumacza do charakteru wydarzenia. Nasi tłumacze konsekutywni w Krakowie doskonale znają język i wyróżniają się znakomitą pamięcią. 

Kiedy przeprowadza się i jak wyglądają tłumaczenia konsekutywne?

Tłumaczenia konsekutywne przydają się podczas spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, warsztatów i wszelkiego rodzaju prezentacji o charakterze międzynarodowym. Nasze tłumaczenia ustne w Krakowie dotyczą wszystkich języków, w tym popularnych, takich jak na przykład angielski, niemiecki, ukraiński, rosyjski, hiszpański, włoski i grecki. Tłumaczenia konsekutywne polegają na podzieleniu wypowiedzi mówcy na fragmenty. Po przerwaniu wypowiedzi następuje przekład usłyszanych wcześniej zdań. Ten rodzaj tłumaczenia wymaga od specjalisty dobrej pamięci i koncentracji, a także umiejętności syntezy informacji. Tłumaczenia konsekutywne są z reguły krótsze niż oryginalna wypowiedź - przekład jest rodzajem podsumowania wypowiedzi, oddaje sens i kluczowe sformułowania użyte przez mówcę.

Dlaczego warto wynająć tłumacza konsekutywnego? 

Specjalistyczne tłumaczenia konsekutywne umożliwiają sprawne przeprowadzenie spotkań w gronie międzynarodowym bez znajomości języków obcych. Uczestnicy mogą zrozumieć prezentowane treści i nawiązywać kontakt z mówcami, co ma szansę zaowocować rozwojem i nową współpracą - np. biznesową.

W przypadku pytań dotyczących naszych usług w Krakowie, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej ustne@twojebiurotlumaczen.com, numeru telefonu (+48 12 341 55 76+48 722 101 120) lub bezpośrednio w biurze, przy ul. Lea 64.

Zadzwoń do nas

Napisz do nas