Tłumacz Arabskiego Kraków

Profesjonalny tłumacz języka arabskiego Kraków pomoże w przekładzie dokumentów biznesowych, medycznych, technicznych czy budowlanych. Biuro Tłumaczeń Kraków oferuje bogaty zakres tłumaczeń zwykłych oraz uwierzytelnionych, z których skorzystać mogą osoby indywidualne oraz przedsiębiorstwa. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, zachowując terminowość i wysoką jakość obsługi każdego klienta.

Tłumacz arabsko-polski Kraków

Przekłady z języków takich jak arabski zyskują coraz większą popularność. Jest to efekt nawiązywania współprac międzynarodowej przez przedsiębiorstwa, instytucje edukacyjne oraz bezpośredni efekt migracji ludności. Tłumaczenia z arabskiego Kraków niezbędne są w codziennych sytuacjach, jak i podczas biznesowych spotkań, negocjacji, uzupełniania dokumentacji medycznej, podczas konferencji i szkoleń. Zapoznaj się z zakresem i rodzajem świadczonych przez nas usług tłumaczeniowych.

Tłumaczenia ustne i pisemne – zakres specjalizacji

Zatrudniony w naszym biurze specjalista zajmie się przekładem tekstów z różnych dyscyplin, dzięki czemu uzyskasz natychmiastową i wyczerpującą pomoc. Zapewniamy kompleksową obsługę od rozpoczęcia do zakończenia zlecenia, zapewniamy tłumaczenia ustne oraz pisemne z zakresu:

  • medycyny,
  • prawa,
  • budownictwa,
  • IT,
  • i innych tekstów specjalistycznych.

Usługa tłumaczenia arabsko-polski Kraków obejmuje dokumentację medyczną, umowy, akty notarialne, artykuły prasowe i naukowe, prace magisterskie, licencjackie i rozprawy doktorskie, strony internetowe, korespondencję tradycyjną i mailową. Tłumaczenia ustne to ważna część biznesu, konferencji prasowych, szkoleń, warsztatów, spraw sądowych i mediacji. Tłumaczenia techniczne Kraków świadczone przez nasz zespół odnoszą się do dokumentacji i projektów architektonicznych, inżynieryjnych, ale obejmują również wszelkie instrukcje obsługi czy patenty.

Wszystkie przekłady realizowane są przez specjalistów z odpowiednią wiedzą, kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem w przekładzie tekstów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i pozostajemy w kontakcie ze zlecającym, informując go o postępie prac. W przypadku tłumaczeń ustnych rzetelnie przekazujemy informacje podczas spotkania, zachowując dyskrecję i poufność.

Tłumacz arabskiego – Kraków miastem współpracy międzynarodowej

Biuro oferuje również usługi przekładu uwierzytelnionego, który jest wymagany w przypadku dokumentów urzędowych i oficjalnych sytuacji. Tłumacz przysięgły Kraków odpowiada za zgodność umów, aktów i dokumentacji z oryginałem i jest ważnych członkiem zespołu podczas spraw sądowych, przesłuchania świadków czy udzielanego w urzędzie stanu cywilnego ślubu, gdzie jedna ze stron jest obcokrajowcem.

Tłumaczenia uwierzytelnione są również często wymagane w świecie biznesu, gdzie podpisywane są kontrakty na wysokie kwoty i ważne jest zachowanie urzędowego charakteru dokumentów.

Zadzwoń do nas

Napisz do nas