Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne (zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione, a także tłumaczenia techniczne) stanowią podstawę działalności naszego biura tłumaczeń w Krakowie. Korzystamy z usług najlepszych i najbardziej doświadczonych tłumaczy posiadających specjalistyczną wiedzę, których praca gwarantuje bezbłędność przekładu. Nasze tłumaczenia pisemne są rzetelne i obejmują wiele dziedzin, w tym na przykład nauki ścisłe, medycynę, ekonomię, kulturę, prawo, informatykę czy biznes. Oferujemy przekłady na dziesiątki języków - od popularnych, tj. język angielski, niemiecki czy hiszpański, po rzadsze jak np. chiński, duński, japoński, koreański, serbski, wietnamski i wiele innych.

Tłumaczenia pisemne z Biurem Tłumaczeń w Krakowie

Posiadamy doświadczenie w realizacji złożonych projektów, w które niejednokrotnie zaangażowane były wieloosobowe zespoły tłumaczy technicznych, weryfikatorów i korektorów dbające o najwyższą jakość, terminowość oraz spójność terminologiczną wszystkich przekładów. Oddając nam swój tekst do tłumaczenia:

  • technicznego,
  • specjalistycznego,
  • uwierzytelnionego
  • lub zwykłego,

możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalny wynik, który pozwoli Ci zrealizować zakładane cele, osiągnąć oczekiwane zyski i wzmocnić swoją pozycję w kontaktach z kontrahentami w środowisku międzynarodowym.  

Tłumacz pisemny przekłada między innymi dokumenty, umowy, artykuły publicystyczne, książki naukowe, prace dyplomowe, badania, raporty, sprawozdania, oferty, ankiety, formularze i materiały marketingowe.

Działamy sprawnie, w oparciu o doświadczenie i nieustannie pogłębianą wiedzę. Wszystkie zamówione tłumaczenia pisemne realizowane są przez tłumacza, który specjalizuje się w danej dziedzinie.

Tłumaczenia uwierzytelnione pisemne

Pisemne tłumaczenia uwierzytelnione („przysięgłe”) stanowią specjalny rodzaj tłumaczeń pisemnych. Wykonywane są przez zaprzysiężonego przez Ministra Sprawiedliwości tłumacza przysięgłego danego języka (np. angielskiego, niemieckiego lub innego) i opatrywane są podpisem oraz pieczęcią tłumacza, dzięki czemu respektowane są w większości urzędów i instytucji jako oficjalne dokumenty. Zasady wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych określa Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego. Nasz tłumacz przysięgły w Krakowie jest dostępny zarówno dla firm, jak i indywidualnych klientów. 

Polecamy również:

Zamów bezpłatną wycenę!

Napisz do nas:

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas