Tłumaczenia symultaniczne Kraków

Realizowane przez nas tłumaczenia symultaniczne to tłumaczenia ustne w Krakowie podejmowane na potrzeby zleceń biznesowych i prywatnych. Tłumacz symultaniczny wyróżnia się perfekcyjną znajomością języka, bardzo dobrą dykcją i specjalistyczną wiedzą, która umożliwia mu przekład w czasie rzeczywistym. Oferujemy tłumaczenia symultaniczne kabinowe i szeptane

Kiedy przeprowadza się i jak wyglądają tłumaczenia symultaniczne? 

Tłumaczenia symultaniczne realizuje się między innymi na konferencjach, kongresach i obradach o charakterze międzynarodowym. Nasze Biuro Tłumaczeń w Krakowie składa się ze specjalistów, których precyzyjnie dobieramy do potrzeb danego wydarzenia. Poza bardzo dobrymi zdolnościami zawodowymi, tłumaczy cechuje również odporność na stres, wysoka kultura osobista, znakomita pamięć i koncentracja oraz zdolności interpersonalne. Umożliwiamy tłumaczenia symultaniczne wszystkich języków, w tym na przykład angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, duńskiego, ukraińskiego i greckiego.

Tłumaczenia symultaniczne kabinowe wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Są to między innymi: kabiny, odbiorniki ze słuchawkami i nagłośnienie. Podczas wydarzenia tłumacz symultaniczny przebywa w dźwiękoszczelnej kabinie, na bieżąco tłumacząc słyszane wypowiedzi. Uczestnicy spotkania słyszą przekład, korzystając z odbiorników i zestawów słuchawkowych. Tłumaczenia symultaniczne szeptane nie wymagają zastosowania sprzętu i zalecane są w gronie maksymalnie trzech osób.

Dlaczego warto wynająć tłumacza symultanicznego?

Warto zwrócić uwagę na to, że tłumaczenia realizowane przez specjalistów zwalniają uczestników spotkań z obowiązku znajomości języka obcego. Tłumacz symultaniczny jako pośrednik przyczynia się do sprawnej komunikacji i w konsekwencji pomaga rozpocząć współpracę i odnieść sukces wielu firmom.

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej ustne@twojebiurotlumaczen.com, numeru telefonu (+48 12 341 55 76+48 722 101 120) lub odwiedź nas osobiście przy ul. Lea 64 w Krakowie.

Zadzwoń do nas

Napisz do nas