Tłumacz Niderlandzki (Holenderski) Kraków

tłumaczenia holenderski Kraków

Tłumacz polsko-holenderski z Twojego Biura Tłumaczeń w Krakowie to fachowiec, który zrealizuje dla Ciebie przekłady z zakresu bankowości, medycyny, marketingu, biologii, turystyki oraz wielu innych dziedzin. Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne na najwyższym poziomie - na i z holenderskiego. Tłumacz polsko-niderlandzki dobierany jest stosownie do tematyki tekstu, z uwzględnieniem dziedziny specjalizacji. Dzięki temu każdy klient może mieć pewność, że przekład jest rzetelny i powstał przy osobistym zaangażowaniu wykwalifikowanego tłumacza. Nasze Biuro Tłumaczeń w Krakowie współpracuje z indywidualnymi klientami oraz firmami z Polski i zagranicy. 

Tłumacz polsko-holenderski w Krakowie 

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia języka niderlandzkiego w formie pisemnej i ustnej (tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne). Oferujemy przekłady zwykłe i specjalistyczne. W zespole pracuje też tłumacz przysięgły z Krakowa, który przygotowuje tłumaczenia uwierzytelnione - dzięki własnoręcznemu podpisowi i urzędowej pieczęci tłumacza, dokumenty są uznawane za oficjalne przez większość instytucji. 

Język niderlandzki - tłumaczenia pisemne

Tłumacz polsko-niderlandzki zajmuje się przekładem dokumentów zarówno jawnych, jak i poufnych. Możesz zlecić nam przekłady faktur, prac dyplomowych, raportów z badań, a także dokumentacji medycznej lub bankowej. Współpraca z biurem tłumaczeń jest szansą na zwiększenie zasięgu firmy, poszerzenie współpracy, a także wyznaczanie nowych celów i ich osiągnięcie. 

Język niderlandzki - tłumaczenia ustne

Na najwyższym poziomie realizujemy również tłumaczenia niderlandzkie ustne - konsekutywne i symultaniczne, w zależności od zapotrzebowania. Oddelegowany tłumacz może być obecny na międzynarodowych spotkaniach biznesowych i naukowych - np. konferencjach, kongresach, sympozjach. Zebrani goście i uczestnicy nie są zobowiązani do posiadania kompetencji językowych - komunikację i zrozumienie zapewnia profesjonalny tłumacz polsko-niderlandzki.

Chcesz zamówić tłumaczenia specjalistyczne w Krakowie? A może zależy Ci na tym, żeby tłumacz polsko-niderlandzki był obecny na konferencji biznesowej? Niezależnie od rodzaju przekładu, wycenę tłumaczenia oferujemy bezpłatnie. Zamów ją drogą mailową, telefoniczną lub poprzez wizytę w naszym biurze. 

Polecamy również naszą ofertę - wynajem sprzętu konferencyjnego.

Napisz do nas: 

pisemne@twojebiurotlumaczen.com,

zadzwoń pod nr:

+48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

lub odwiedź nasze biuro tłumaczeń (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ul. Lea 64, Kraków).

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas