Tłumacz Białoruskiego Kraków

Dobry tłumacz języka białoruskiego - Kraków

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia tekstu o dowolnej tematyce z języka białoruskiego na polski lub z polskiego na białoruski, Twoje Biuro Tłumaczeń w Krakowie fachowo dokona takiego przekładu. Nasz zespół składa się ze specjalistów o wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu, którzy doskonale posługują się słownictwem branżowym. Niezależnie od tematu, którego dotyczy przedmiot tłumaczeń, możesz mieć pewność, że przekład zostanie dokonany z najwyższą dokładnością. Wsparcia udzielimy niemal w każdej dziedzinie, a dotyczy ono zarówno tłumaczeń pisemnych, jak i ustnych. Oferujemy także pomoc tłumacza przysięgłego, zaprzysiężonego przez Ministra Sprawiedliwości. Tłumacz przysięgły z Krakowa umożliwi załatwienie spraw urzędowych i wypełnienie wszelkich formalności. Szukasz specjalisty, który wykona profesjonalne tłumaczenia techniczne w Krakowie? Skontaktuj się z naszym biurem!

Pisemne i ustne tłumaczenia białoruskiego - Kraków

Podstawą działalności Biura Tłumaczeń w Krakowie są tłumaczenia pisemne. Zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi zwykłymi, technicznymi, specjalistycznymi i uwierzytelnionymi.

Oferujemy jednak znacznie szerszy zakres usług, wśród których są także: proofreading (weryfikacja i korekta tekstów), transkrypcje nagrań i tłumaczenia ustne.

Gwarantujemy wysokiej jakości ustne tłumaczenia z białoruskiego symultaniczne, jak i konsekutywne podczas:

  • konferencji;

  • szkoleń;

  • spotkań biznesowych;

  • targów.

Jeśli na powyższej liście nie znalazł się wariant, który Cię interesuje - zapraszamy do kontaktu. Wspólnie omówimy szczegóły i przygotujemy odpowiednią ofertę.

Tłumacz białoruskiego - techniczna obsługa konferencji

Nasze biuro zapewnia techniczną obsługę konferencji, włącznie z wynajmem specjalistycznego sprzętu. Należą do niego między innymi:

  • kabiny symultaniczne;

  • nagłośnienie;

  • oprawa audiowizualna.

Jeśli potrzebujesz tłumacza na ważne wydarzenie, dzięki usługom Twojego Biura Tłumaczeń w Krakowie nie musisz martwić się o dodatkowe zorganizowanie niezbędnego sprzętu.

Tłumacz białorusko-polski i polsko-białoruski Kraków - kompleksowe usługi

Niezależnie od tego, czy interesują Cię przekłady białoruskie zwykłych tekstów, czy też tłumaczenia techniczne w Krakowie - zespół Twojego Biura Tłumaczeń zadba, by zostały one sporządzone perfekcyjnie.

Oferta biura skierowana jest do klientów indywidualnych i firm zlokalizowanych w Polsce oraz za granicą. Nasze usługi obejmują tłumaczenia pisemne (zwykłe i uwierzytelnione), tłumaczenia ustne (konsekutywne i symultaniczne), proofreading, techniczną obsługę konferencji, a także wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych.

Zapraszamy do kontaktu w dogodnej formie:

e-mail: pisemne@twojebiurotlumaczen.com

telefon: +48 12 341 55 76 lub +48 722 101 120

adres: ul. Lea 64, Kraków (poniedziałek-piątek, godz. 9-17)

Zadzwoń do nas

Napisz do nas