Konferencja medyczna w Krakowie

W dn. 23 czerwca 2016 r. biuro tłumaczeń w Krakowie miało przyjemność obsługiwać odbywającą się w Krakowie w Browarze Lubicz konferencję poświęconą tematyce medycznej, podczas której omawiano głównie dostępne na rynku wyroby medyczne dla seniorów, w tym przede wszystkim środki ortopedyczne. 

Podczas konferencji odbył się szereg wykładów i prelekcji oraz panele dyskusyjne. Analizowano zmiany demograficzne i ich wpływ na zmiany systemowe w Europie (ze szczególnym naciskiem na region Europy Wschodniej), transformację wzorca starości i jej społecznej percepcji, a także przewidywania odnośnie do tego, jak prawdopodobnie będzie wyglądała starość dzisiejszych 30-latków. Ponadto podjęto tematykę związaną z kluczowymi problemami zaopatrzenia medycznego w Europie Wschodniej, refundacją aparatów słuchowych w poszczególnych krajach Europy, a także źródłami korupcji wśród lekarzy. Zaprezentowane zostały też rozmaite produkty niezbędne dla seniorów, np. szyny rehabilitacyjne, łóżka pielęgnacyjne, podnośniki do kąpieli, rolatory itp.

Na potrzeby konferencji zapewniliśmy tłumaczenie symultaniczne na język angielski oraz wynajem sprzętu konferencyjnego (kabiny, odbiorniki, nagłośnienie itp.).

 

 Obraz pobrany z pixabay.com

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas