Tłumaczymy Chłopską Szkołę Biznesu - z wielką przyjemnością :)

 

Z nieskrywaną radością biuro tłumaczeń w Krakowie przyjęło do realizacji kolejny spory projekt od naszego stałego Klienta - Małopolskiego Instytutu Kultury. A projekt był bardzo interesujący i słusznie zyskujący coraz większą popularność. Chodzi o Chłopską Szkołę Biznesu - grę planszową o tematyce ekonomicznej, opracowaną jako narzędzie edukacyjno-szkoleniowo-integracyjne. 

Gra opiera się na symulacji mechanizmów rynkowych, a osadzona jest w realiach XVIII-wiecznego Andrychowa, który był wówczas prężnym ośrodkiem tkactwa. Dzięki interesującej treści gra służy rozwijaniu zainteresowań zarówno z zakresu ekonomii, jak i historii. Przede wszystkim ma służyć rozwijaniu umiejętności planowania i logicznego myślenia, prowadzenia negocjacji i nawiązywania kontaktów biznesowych, ale oprócz tego silnie rozwija kreatywność, samodzielność i innowacyjność. No i oczywiście bawiąc uczy - pojęć z zakresu ekonomii. Smile

Nasz wkład w tę interesującą rozrywkę to tłumaczenie na język angielski materiałów do gry oraz szeregu materiałów promocyjnych i innych tekstów związanych z całym projektem stworzenia i spopularyzowania gry. Bardzo się cieszymy, że gra zyskała zasłużoną popularność i liczymy na to, że zdobędzie ona jeszcze sporo nowych miłośników.

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas