Wspieraliśmy konferencję na Zamku w Cieszynie

10-ego października 2017 roku Zamek Cieszyn zamienił się w centrum konferencyjne. Biuro tłumaczeń w Krakowie wspierało technicznie odbywające się w tym obiekcie międzynarodowe wydarzenie „Dizajn w Przestrzeni Publicznej”, które było poświęcone problemowi eksploatacji odpadów na świecie.

Polscy i zagraniczni eksperci opowiadali o ekonomii cyrkularnej oraz projektowaniu systemów gospodarowania odpadami komunalnymi, a także o praktykach stosowanych za granicą. W prelekcjach zostały poruszone kwestie panujących trendów w projektowaniu w obliczu gospodarki o obiegu zamkniętym, systemu selektywnej zbiórki odpadów w przestrzeni miejskiej, a także obiegu odpadów na świecie i wiele, wiele innych. Po prelekcjach na uczestników czekały również inspirujące warsztaty z ekologicznych sposobów prowadzenia ogrodu, minimalizowania odpadów we własnym gospodarstwie domowym, a także możliwości wykorzystania butelki PET.

Tematyka ograniczania ilości odpadów zainteresowała przedstawicieli samorządów i firm odpowiadających za gospodarkę odpadami, architektów i projektantów, a także inne osoby, wspierające ekologię, dla których mieliśmy przyjemność dbać o technicznie najlepszą jakość obsługi wydarzenia.

Dziękujemy za zaufanie oraz możliwość współtworzenia tak interesującego przedsięwzięcia w pięknym miejscu. Do zobaczenia przy kolejnych wspólnych projektach. :)

 

 

 

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas