Wadowice w rewelacyjnej kondycji technicznej!

W październiku biuro tłumaczeń w Krakowie miało przyjemność wspierać technicznie, udostępniając i wynajmując sprzęt konferencyjny, oraz obsługiwać międzynarodową konferencję „Przemoc w rodzinie. Centrum sprawiedliwości w sprawach rodzinnych” w Wadowicach. Wydarzenie było podsumowaniem długotrwałej współpracy Gmin Wadowice, Andrychów i Wieprz z prowincją Flandrii Wschodniej (Belgia) w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Pierwszego dnia uczestniczyliśmy w wymianie informacji, doświadczeń i metod działania związanych z przeciwdziałaniem przemocy. Podczas konferencji ukazana została problematyka w skali ogólnopolskiej oraz belgijskiej. Poruszone tematy dotyczyły obecnej sytuacji związanej z przemocą w rodzinie oraz jej statystyk. Zarząd gminy przedstawił innowacyjne rozwiązania w celu zredukowania tego zjawiska oraz powołał podmioty odpowiedzialne za pomoc społeczną. Kolejnego dnia konferencji odbywały się spotkania networkingowe, poszukiwanie wspólnych rozwiązań, a także dzielenie się doświadczeniami na poziomie międzynarodowym i lokalnym.

Dziękujemy za zaufanie oraz możliwość wspierania Państwa podczas międzynarodowego wydarzenia. Mamy nadzieję na kolejne wspólnie zrealizowane projekty. :)

  

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas