Wyjątkowe promocje z okazji 10. urodzin Biura - sprawdź!

Miło nam poinformować, że zbliża się szczególny dla nas czas – nasze biuro tłumaczeń w Krakowie obchodzi dziesięciolecie działalności. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa specjalne oferty - w każdy dzień inna promocja!

ŚRODA (30.08)

Nasz cykl urodzinowych rabatów rozpoczynamy od specjalnej zniżki na tłumaczenia dokumentów samochodowych z języka niemieckiego i francuskiego. Z racji tego, że mamy 10. urodziny, dostaną Państwo od nas 10% zniżki + jeszcze dodatkowe 5%! Wszystko na hasło: „Kupiłem samochód z Language Link”.

CZWARTEK (31.08)

Chcą Państwo przetłumaczyć akt urodzenia? Świetnie! W czwartek otrzymują Państwo od nas -10% na hasło: „Urodziny”.

PIĄTEK (1.09)

Czy można dostać „więcej za mniej”? Oczywiście! Z tym właśnie hasłem zyskają Państwo w tym dniu rabat 10% na tłumaczenia uwierzytelnione o objętości powyżej 10 stron, w zakresie języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, ukraińskiego.

Czekamy na dłuuuugie zlecenia. ;)

PONIEDZIAŁEK (4.09)

Szalejemy z możliwością tłumaczenia uwierzytelnionego w zakresie 10 języków! W poniedziałek tłumaczenie dokumentów w obrębie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, ukraińskiego, portugalskiego, litewskiego, czeskiego, bułgarskiego lub hebrajskiego z 10% rabatem. Taka rozpusta na hasło: „10 języków”. Laughing

WTOREK (5.09)

Moment kulminacyjny naszych jubileuszowych okazji! W dniu naszych 10 urodzin na hasło „Sto lat” chcemy zaproponować Państwu rabat 20% na wszystkie niespecjalistyczne tłumaczenia zwykłe w zakresie języka angielskiego! Co więcej, do każdego zamówienia odbieranego osobiście - upominek gratis. 

 

 

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas