Nowe trendy wg popularnych marek sportowych

12 czerwca biuro tłumaczeń w Krakowie z przyjemnością pomagało w organizacji połączonej z pokazem mody konferencji odbywającej się w Rawie Mazowieckiej. Obsługa imprezy nie kończyła się na dostarczeniu sprzętu i obsłudze technicznej, ale obejmowała także tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski.

Na gali zaprezentowane zostały kolekcje marek Outhorn oraz 4F na sezon wiosna/lato 2018. Składające się z kilku głównych linii kolekcje proponowały nowe trendy, oferując różnorodne kolory oraz fasony, zależnie od przeznaczenia. W tej stworzonej z myślą o uprawianiu fitnessu królowała czerń w połączeniu z grafitem, przeplatając się z mocnymi akcentami kolorystycznymi – kolorem pomarańczowym dla kobiet, a limonkowym dla mężczyzn.

W innych liniach stawiano na pastele w odzieży damskiej, natomiast odzież męska charakteryzowała się ciemniejszymi odcieniami, głównie granatami i szarościami. Prezentowane fasony były mocno zróżnicowane, od produktów trekkingowych, poprzez odzież typu „casual”, po letnie propozycje lekkich spodenek, przewiewnych sukienek czy strojów kąpielowych.

 

Źródło: Pixabay.com

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

 

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas