Konferencja na rzecz ekologii i ochrony środowiska

Coraz to modniejszy staje się temat bycia „eco”, nie tylko w życiu prywatnym, ale również na gruncie zawodowym i naukowym.

Dnia 31 maja biuro tłumaczeń w Krakowie miało przyjemność udostępnić i wynająć sprzęt konferencyjny na kongres organizowany przez Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN, pod nazwą: ”Adult training potentials in eco-sciences”, który miał miejsce w krakowskim Hotelu Park Inn.

Konferencja ta zorganizowana została w ramach Projektu „European Educational Concept in Environmental – Nature – and Climate Protection to safeguard a cross-border sustainable development”, który sfinansowany został  z programu ERASMUS+.

Kongres poświęcony był możliwościom szkolenia osób dorosłych w zakresie nauk o środowisku. Przedstawiono również wyniki badań nad możliwościami kształcenia dorosłych, w obrębie ochrony środowiska, natury i klimatu w krajach Konsorcjantów: Polsce, Niemczech, Rumunii i na Węgrzech.

Poruszono także tematy, dotyczące stricte polskich doświadczeń w eko edukacji, m.in. szkolenia dla przedsiębiorców w branży gospodarki odpadami, jak również nowoczesne metody nauczania               w Polsce.

Żródło: Pixabay.com

 

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas