Cicerone - seminaria dla kadr kultury z naszym udziałem

Pod koniec kwietnia uruchomiony został projekt „Cicerone - jak interpretować dziedzictwo” - cykl seminariów przeznaczonych dla kadr kultury, czyli osób, instytucji i organizacji zajmujących się udostępnianiem dziedzictwa.

Pierwsze z serii pięciu spotkań odbyło się 23 kwietnia 2017 roku w Willi Decjusza w Krakowie. Tego dnia biuro tłumaczeń w Krakowie zapewniało wynajem sprzętu konferencyjnego oraz obsługę techniczną wspomnianego wydarzenia.

Pierwszym zaproszonym prelegentem był pan Thorsten Ludwig, dyrektor Interpret Europe, który 23 kwietnia wygłosił wykład, a w kolejnych dniach poprowadził warsztaty pod tytułem „Od faktów do znaczenia – wstęp do interpretacji dziedzictwa”.

W ramach następnych seminariów odbywać się mają wykłady oraz warsztaty, których celem jest podniesienie kompetencji pracowniczych w obszarze komunikacji z odbiorcami czy udostępniania dziedzictwa oraz bezpośredniej pracy z nim.

Dalsze spotkania zaplanowane są w nadchodzącym czasie - trwać będą do końca roku, a my będziemy mieć zaszczyt i przyjemność współuczestniczyć w ich realizacji. Smile

Zainteresowanych udziałem odsyłamy na stronę wydarzenia:  http://mik.krakow.pl/cicerone/

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas