Otwarcie wystawy "Potęga awangardy"

W dniu 9 marca 2017 roku tłumacze z naszego biura tłumaczeń w Krakowie wspomagali lingwistycznie uczestników konferencji prasowej odbywającej się w Kamienicy Szołayskich im. F. Jasieńskiego w Krakowie oraz wernisażu wystawy "Potęga awangardy" prezentowanej w Sukiennicach.

"Potęga awangardy" jest wystawą gromadzącą dzieła wielkich artystów, którzy są znani nie tylko miłośnikom historii sztuki (jak chociażby Edvard Munch). Dzieła wybitnych twórców ubiegłego stulecia przeplatają się na wystawie ze sztuką współczesnych artystów.

Krakowska wystawa jest zmodyfikowaną wersją ekspozycji prezentowanej w Centre for Fine Arts BOZAR w Brukseli, przygotowanej przez dra U. Bischoffa, który pojawił się na wernisażu i konferencji, a także wygłosił słowo do zebranych.

Spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze, z korzyścią dla obu stron - zadowoleni byli nie tylko zleceniodawcy, ale również nasi tłumacze, którzy przy tej okazji niewątpliwie poszerzyli swoją dotychczasową wiedzę z zakresu sztuki awangardowej. Smile

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas