Międzynarodowa konferencja o pracy z ciałem

4 marca 2017 r. biuro tłumaczeń w Krakowie miało przyjemność zapewnić obsługę techniczną i sprzęt konferencyjny na potrzeby Międzynarodowej Konferencji Pracy z Ciałem. Wydarzenie odbyło się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA w Krakowie.

Konferencja zgromadziła specjalistów nie tylko z Polski (w gronie wykładowców znalazł się np. Wojciech Eichelberger) - wśród prelegentów byli też goście z różnych stron świata, m.in.: Ditte Marcher z Danii, Rachporn Sangkasaad Taal z Holandii, dr Vita Heinrich-Clauer z Niemiec, a nawet dr Segu Krishna Ramesh z Indii.

Podczas konferencji zaprezentowane zostały główne kierunki pracy z ciałem w kontekście psychologicznym. Wśród omawianych technik pracy wymienić należy metodę dr Ramesh, TRE® (Tension & Trauma Releasing Exercises), pracę z ciałem w ujęciu gestaltowskim, Somatic Experiencing® (SE), Focusing, Bodynamic, One Brain, Bioenergetykę, metodę DMT oraz oddychanie.

Zainteresowanych poszerzeniem wiedzy dotyczącej wspomnianych technik odsyłamy na stronę internetową: http://konferencjapracyzcialem.pl.

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas