Obsługa konferencji "E-government 2.0 w praktyce"

W dniu 2 czerwca 2016 r. biuro tłumaczeń w Krakowie miało przyjemność obsługiwać konferencję zorganizowaną w Krakowie przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera "E-government 2.0 w praktyce. Nowe trendy w elektronicznej administracji".

Wydarzenie zgromadziło ekspertów z zakresu elektronicznej administracji, a także przedstawicieli uczelni i osoby na co dzień praktykujące w administracji. Dyskusje skupiły się na zastosowaniu narzędzi 2.0 (w tym szczególnie mediów społecznościowych) w działaniach administracji publicznej i jej kontaktach ze społeczeństwem. Debatowano na temat perspektyw rozwoju elektronicznej administracji, omawiano realizowane w tym zakresie projekty i nowe trendy w elektronicznej administracji, np. elektroniczne konsultacje, crowdsourcing, audyt obywatelski, budżet obywatelski, e-bezpieczeństwo i inne.

To była dla nas duża przyjemność i zaszczyt móc uczestniczyć w tak ciekawym wydarzeniu, dostarczając usługi tłumaczeń symultanicznych oraz wynajem sprzętu konferencyjnego. Mamy nadzieję spotkać się z organizatorami w przyszłości przy okazji kolejnych imprez.

 

Galerię zdjęć z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas