Międzynarodowa konferencja o efektywności energetycznej z udziałem naszych tłumaczy i techników

 

W dniach 30 i 31 marca 2016 r. odbyła się w krakowskim hotelu Fero Express dwudniowa międzynarodowa konferencja szkoleniowa dotycząca efektywności energetycznej. Nasze biuro tłumaczeń w Krakowie zapewniło na potrzeby tego wydarzenia tłumaczy symultanicznych języka angielskiego oraz pełną obsługę techniczną wraz z niezbędnym sprzętem.

Wśród prelegentów wygłaszających przemówienia podczas konferencji znaleźli się m.in. przedstawiciele Ministerstwa Energii, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ambadady Królestwa Norwegii w Polsce, Norweskiej Dyrekcji ds. Zasobów Wodnych i Energii, Research Centre on Emission Buildings, Gminy Oslo itd.

Na konferencji omawiano działania w zakresie efektywności energetycznej podejmowane w Polsce i Norwegii, kwestie związane z efektywnością energetyczną w budownictwie oraz w przemyśle, polsko-norweską współpracę w zakresie efektywności energetycznej i nowerskie oraz polskie doświadczenia w tym zakresie.

Konferencja ta była kolejnym bardzo ciekawym wydarzeniem dla nas. Cieszymy się, że udział naszych tłumaczy oraz ekipy technicznej przyczynił się do sukcesu całego wydarzenia. Smile

Zdjęcie - żródło: pixabay.com

 

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas