Obecni na gali jubileuszowej Grupy Zarmen

W dniu 19 czerwca biuro tłumaczeń w Krakowie obsługiwało bardzo interesującą uroczystość - galę połączoną z uroczystym koncertem zorganizowaną przez świętującą 10-lecie Grupę Zarmen.

Gala odbyła się w Operze Krakowskiej i uczestniczyło w niej kilkaset osób - wśród nich pracownicy, przedstawiciele partnerów biznesowych i sympatycy firmy Zarmen. Podczas Gali wręczano nagrody dla wyróżniających się pracowników. Całą uroczystość prowadził Krzysztof Ibisz, a z daleka towarzyszył wszystkim również Piotr Fronczewski, który użyczył swojego głosu jako lektor. 

Najprzyjemniejszą częścią uroczystości był wspaniały koncert z występami licznych gwiazd polskiej i światowej estrady. Wśród występujących artystów znaleźli się m.in. Ania Dąbrowska, Michał Szpak, Grzegorz Skawiński, Andrzej "Piasek" Piaseczny, Mieczysław Szcześniak, Edyta Górniak, Chris de Burgh i grupa UB40. Gwiazdom towarzyszyła orkiestra pod batutą Krzesimira Dębskiego.

Nasza firma zapewniła na tę uroczystość tłumaczy symultanicznych języka angielskiego i języka rosyjskiego oraz sprzęt do tłumaczeń kabinowych wraz z pełną obsługą techniczną. Bardzo cieszymy się z tego, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tak interesującym wydarzeniu biznesowo-kulturalnym.

 

Tag: kabiny symultaniczne

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas