Copywriting w języku obcym? To też znajdziesz w naszej ofercie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów biura tłumaczeń w Krakowie, staramy się ciągle poszerzać zakres oferowanych przez nas usług. Przypominamy, że w naszym biurze tłumaczeń można zamawiać nie tylko najwyższej jakości tłumaczenia, ale również usługi dodatkowe, dostosowujące teksty do specjalnych potrzeb użytkownika. Jedną z tych usług jest copywriting oferowany w dowolnym języku obcym.

Copywriting to proces kreatywnego tworzenia treści reklamowych w taki sposób, aby dopasować przekaz możliwie jak najbardziej do potrzeb i gustów grupy docelowej, specyfiki rynku docelowego i branży, w jakiej działa dana firma. Istotną rolę odgrywają tutaj oryginalność i pomysłowość pozwalające np. tworzyć ciekawe slogany reklamowe.

Jednym z ostatnich postawionych przed nami wyzwań obejmujących nie tylko proces tłumaczenia, ale również obcojęzycznego copywritingu był projekt jednego z naszych stałych klientów - polskiego oddziału dużej brytyjskiej firmy z branży poligraficznej. Tłumaczyliśmy szereg materiałów promocyjnych tejże firmy, dotyczących marketingu zapachowego. Materiały te miały ukazać się na rynku brytyjskim, zatem tłumaczenia zostały poddane korekcie przez native speakerów, a następnie zostały oddane w ręce copywriterów. W przypadku tego zlecenia pełen pakiet naszych usług (tłumaczenie, korekta native speakera oraz copywriting) był niezbędny, ponieważ oryginalny tekst w języku polskim zawierał mnóstwo wieloznacznych sformułowań, niuansów i gier słownych, metafor i idiomów, co przy przekładzie stanowi nie lada gimnastykę wymagającą od tłumacza i copywritera oryginalności, kreatywności oraz perfekcyjnej znajomości angielskiego języka reklamy i perswazji. Cel został osiągnięty, efekt naszej pracy w pełni zadowolił klienta, a tym samym i nas. Smile

Jeśli planujesz podbijać rynki zagraniczne i potrzebujesz pomocy w opracowaniu obcojęzycznych materiałów reklamowych, zwróć się do nas, a pomożemy Ci nie tylko przetłumaczyć już opracowane materiały, ale również dopasować je do kontekstu kulturowego kraju, w którym chcesz reklamować swoje produkty lub usługi oraz doprowadzić je do perfekcji, aby Twoje działania reklamowe przyniosły zamierzony skutek i przyczyniły się do sukcesu Twojej firmy. Zapytaj nas o szczegóły!

 

 Tag: tłumaczenia techniczne

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas