Tłumaczymy dla Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewodników Górskich (UIMLA)

W dniach 14-15 listopada 2014r. biuro tłumaczeń w Krakowie miało niewątpliwą przyjemność świadczyć usługi konferencyjne dla Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewodników Górskich - Union of International Mountain Leader Associations (UIMLA). W terminie tym w pięknym otoczeniu zakopiańskiej przyrody odbywał się coroczny zjazd generalny UIMLA. Nasze biuro tłumaczeń zapewniło na okoliczność tego wydarzenia obsługę techniczną wraz z wynajmem sprzętu oraz tłumaczy symultanicznych w kombinacji angielski-francuski-angielski.

UIMLA to organizacja założona w 2004 roku, zrzeszająca organizacje przewodnickie z następujących krajów świata: Andora, Belgia, Francja, Wielka Brytania, Polska, Hiszpania, Szwajcaria, Bułgaria, Holandia, Włochy, Czechy, Chorwacja i Peru. Jednym z głównych celów działalności stowarzyszenia jest reprezentowanie interesów profesji przewodnika górskiego na szczeblu międzynarodowym, a także ustalanie równych standardów we wszystkich miejscach związanych z obsługą turystyki górskiej w krajach członkowskich UIMLA oraz poza nimi.

Program zakopiańskiego spotkania obejmował m.in. omawianie spraw organizacyjnych i budżetowych stowarzyszenia, sprawozdania z działalności, opracowywanie planów na kolejny rok, przyjęcie nowych członków i wiele innych kwestii. Dyskusje były gorące i niejednokrotnie nasi tłumacze musieli pracować pod dużą presją oraz w bardzo szybkim tempie, aby nadążyć z tłumaczeniem żarliwych wypowiedzi delegatów. Na szczęście jak zawsze stanęli na wysokości zadania, a organizator nie omieszkał wyrazić podziwu oraz zadowolenia z profesjonalizmu naszych usług. Smile

Tag: tłumaczenia konferencyjne

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:Zadzwoń do nas

Napisz do nas