Obsługujemy międzynarodowy festiwal urbanistyczny „Your City Our City”

 

W dniach 17-19 października 2014r. nasze biuro tłumaczeń w Krakowie miało przyjemność obsługiwać międzynarodowy festiwal urbanistyczny odbywający się pod hasłem "Your City Our City". Impreza odbywająca się w dawnej elektrowni miejskiej przy ul. Wawrzyńca w Krakowie była poświęcona tematyce "miejskiej" - architekturze, urbanistyce i konsultacjom społecznym w tym zakresie.

Wśród gości zaproszonych na konferencję w roli prelegentów znaleźli się najlepsi fachowcy z całego świata, m.in. Konrad Myślik, Ed McCann, Sascha Haselmayer, Raquel Ramati czy Mike Davies.

W ramach prowadzonych wykładów i warsztatów debatowano na temat odpowiedzialnego zarządzania miastem, dbania o tereny zielone wokół Krakowa, znalezienia lepszych rozwiązań komunikacyjnych, skoncentrowanego wzrostu oraz stworzenia otoczenia, w którym współwładność jest pozytywnym atrybutem dzięki współpracy i wspólnocie. Analizowano również możliwość wdrożenia w Krakowie dobrych rozwiązań, jakie sprawdziły się np. w Nowym Jorku - prezentowanych przez jednego z gości, odpowiedzialnego za obecny wygląd Manhattanu.

Wydarzenie przebiegło w miłej atmosferze i zakończyło się sukcesem. Mamy nadzieję, że przy okazji kolejnej imprezy również będziemy mieć okazję wesprzeć Klienta jako dostawca sprzętu konferencyjnego i tłumaczeń symultanicznych.

Tag: tłumaczenia konferencyjne

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas