Pełna obsługa konferencji dla Appco Group - po raz drugi w tym roku :)

10 października 2014 roku biura tłumaczeń w Krakowie obsługiwało organizowaną w Warszawie (w Centrum Konferencyjnym Muranów) całodniową konferencję dla przedstawicieli firmy Appco. Spotkanie było coroczną konwencją poświęconą osiągnięciom personelu firmy i obejmowało przyznanie nagród dla najlepszych pracowników. Twoje Biuro Tłumaczeń zapewniło tłumaczy symultanicznych języka angielskiego oraz obsługę i wynajem sprzętu konferencyjnego.

Appco Group to międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą i marketingiem. Działa w 25 krajach na pięciu kontynentach, oferując swoim klientom wyjątkowe rozwiązania marketingowe dopasowane do potrzeb klientów i odbiorców usług. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale Appco Group Polska posiada największą sieć przedstawicieli handlowych, dzięki czemu obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę.

Październikowa warszawska konferencja była już drugą imprezą firmy Appco, jaką mieliśmy przyjemność obsługiwać w tym roku (poprzednia odbyła się w marcu w Zakopanem). Cieszymy się z zadowolenia Klienta oraz z tego, że zdecydował się po raz kolejny obdarzyć nas zaufaniem. Mamy nadzieję na więcej wspólnie realizowanych przedsięwzięć. Smile

Tag: tłumaczenia konferencyjne

 

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

 

Zadzwoń do nas

Napisz do nas