W wakacje bywa słodko :)

Wakacyjne miesiące w naszym biurze tłumaczeń w Krakowie obfitowały w duże i ciekawe zlecenia. Jednym z takich projektów było tłumaczenie etykiet spożywczych na opakowania ciasteczek na zlecenie firmy spożywczej produkującej ciastka niskobiałkowe, bezglutenowe i przeznaczone dla diabetyków. Firma nie jest nowa na polskim rynku, jednak właściciel postanowił rozszerzyć działalność o eksport swoich wyrobów za granicę.

Zlecenie było obszerne, bowiem samych rodzajów słodyczy było ponad 30, a języków, na jakie tłumaczyliśmy etykiety - osiem. Poza obowiązkowym językiem angielskim były to: język niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, norweski, szwedzki i węgierski. Zlecenie ciągle jest w toku; proces tłumaczenia zakończony, obecnie jednak dokonujemy ostatecznej korekty gotowych projektów graficznych przetłumaczonych etykiet.

Tak więc wakacje upłynęły nam na słodko, pomiędzy różnorakimi polewami, nadzieniami i kruchymi wafelkami. Bardzo apetyczne było to zlecenie! Ze swojej strony życzymy naszemu Klientowi powodzenia w podbijaniu zagranicznych rynków spożywczych. Smile

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas