Katalogi produktów Tefal, Moulinex, Rowenta, Krups i innych pokrewnych marek

 

W ostatnim czasie nasi tłumacze języka angielskiego z naszego biura tłumaczeń w Krakowie mają ręce pełne roboty. Smile Jednym z ciekawszych projektów realizowanych przez nas ostatnio jest tłumaczenie na język angielski najnowszego katalogu produktów marek Groupe SEB.

Groupe SEB jest reprezentantem szeregu znanych marek sprzętów AGD i produktów kuchennych, takich jak Tefal, Moulinex, Rowenta, Lagostina, Krups, Seb i Calor. Marki i produkty Grupy są sprzedawane w ponad 150 krajach za pośrednictwem hipermarketów, sklepów specjalistycznych i sprzedaży online. Niemal każdy z nas ma do nich dostęp na co dzień. 

Projekt, który realizujemy, jest kontynuacją wcześniejszych zleceń, którymi zajmowaliśmy się wiosną i jesienią ubiegłego roku. Tłumaczyliśmy wtedy katalogi dostępne zarówno online, jak i w wersji drukowanej, oraz serwis internetowy poświęcony produktom Groupe SEB. Tym razem zajmujemy się tłumaczeniem specyfikacji i opisów najnowszych produktów marek reprezentowanych przez Groupe SEB. Są to między innymi: żelazka Tefal, suszarki do włosów i prostownice Rowenta, ekspresy do kawy Krups, depilatory Rowenta, garnki, blendery i szatkownice Tefal, odkurzacze Rowenta i wiele innych urządzeń. 

Fakt, że po raz kolejny powierzono nam realizację tak ważnego dla Klienta zadania jest dla nas potwierdzeniem jakości wykonywanych przez nas tłumaczeń, jak również dowodem satysfakcji Klienta z końcowego efektu naszej pracy. Dziękujemy za zaufanie!

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas