Language Link z Andreą Bocellim

W dniu 27 stycznia 2014 (Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu) Polskę odwiedził światowej sławy śpiewak Andrea Bocelli. Uczestniczył on w obchodach 69. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz, a także wystąpił na uroczystej kolacji zorganizowanej tego samego dnia w Krakowie dla delegatów z Polski i Izraela.

Włoski tenor wystąpił z akompaniamentem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii im. Karola Szymanowskiego pod batutą izraelskiego dyrygenta, Rafi Bittona. Przed swoim występem Andrea Bocelli wygłosił przemówienie skierowane do obecnych na kolacji gości. Biuro tłumaczeń w Krakowie miała zaszczyt tłumaczyć to przemówienie z języka włoskiego na angielski. 

Andrea Bocelli to znany na całym świecie niewidomy śpiewak klasyczny, który zdobył ogromną popularność, funkcjonując na styku rynku muzyki popularnej i świata muzyki klasycznej. Jego najbardziej znane nagranie to zaśpiewany w duecie z Sarą Brightman utwór "Time To Say Goodbye", który podbił światowe listy przebojów.

Bardzo cieszymy się, że mieliśmy przyjemność obsługiwać tak prestiżowe wydarzenie i że powierzono nam zadanie tłumaczenia gwiazdy takiego formatu. Smile

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas