Tłumaczymy na wyjeździe studyjnym do Szwajcarii

W dniach 30.11-7.12.2013 biuro tłumaczeń w Krakowie miało przyjemność zapewnić obsługę tłumaczeniową (tłumaczenia ustne z języka polskiego na francuski oraz odwrotnie) podczas wyjazdu studyjnego naszego klienta odbywanego do Lozanny i okolic.
Wyjazd organizowała krakowska fundacja, a jego tematyka dotyczyła produktów lokalnych i tradycyjnych, rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i przetwórstwa spożywczego.
Po powrocie nasz Klient wyraził duże zadowolenie z jakości przekładu wykonywanego przez naszą tłumaczkę, stwierdzając m.in. że wykonywała ona swoją pracę "z dużym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Sumiennie dociekała sensu nieraz bardzo specjalistycznych wypowiedzi i pomagała uczestnikom wizyty studyjnej w zrozumieniu szwajcarskiego systemu produkcji i sprzedaży produktów lokalnych. Była przy tym bardzo pomocna i sympatyczna przez cały wyjazd. Uczestnicy wizyty również byli bardzo zadowoleni z jej pracy."
Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się stanąć na wysokości zadania i przyczynić do sukcesu organizowanego przez naszego Klienta przedsięwzięcia Smile

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:

Zadzwoń do nas

Napisz do nas