Pełnia sezonu konferencyjnego

Pierwsze dni września przyniosły bardzo dużo pracy dla ekipy biura tłumaczeń w Krakowie odpowiedzialnej za organizację konferencji. Okres ten co roku obfituje w wiele wydarzeń wymagających obsługi tłumaczy oraz sprzętowców. W samym pierwszym tygodniu pracowaliśmy na pięciu konferencjach i w kolejnych tygodniach czeka na nas jeszcze wiele innych wydarzeń. Zwarci i gotowi czekamy na ich nadejście :)

Jedną z pierwszych konferencji obsłużonych przez nas we właśnie rozpoczętym jesiennym sezonie konferencyjnym była VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „1200 lat pielgrzymek do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela”, która ściągnęła do Krakowa około 150 uczestników. Tematem wykładów był najsłynniejszy szlak pielgrzymkowy w Europie - Camino de Santiago - a także polskie Szlaki Jakubowe. Przemawiali goście z różnych krajów, m.in. z Hiszpanii, z Niemiec, z Japonii, z Norwegii, z Włoch, ze Słowenii, z Francji, z Kanady, z Holandii i z Danii.

Konferencja "1200 lat pielgrzymek do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela"

My też tam byliśmy :) Nasze tłumaczki języka angielskiego oraz technicy obsłużyli wszystkich uczestników konferencji ku zadowoleniu obu stron.

Polecamy naszą ofertę wynajmu sprzętu konferencyjnego.

Tag: tłumaczenia konferencyjne

Polecamy także zapoznanie się z naszą ofertą:Zadzwoń do nas

Napisz do nas